Основні правила придбання позашляховика

Коли планується купувати позашляховик, потрібно враховувати багато головних і другорядних параметрів. Його підбирати набагато складніше, ніж міський легковий автомобіль. Тому слід заздалегідь підготуватися до покупки.

Основні параметри

Як правило, набувають позашляховики любителі полювання, риболовлі, або люди, яким важливо підкреслювати власну солідність. У другому випадку можна звертати увагу тільки на представницьку зовнішність. Але якщо транспортний засіб вам потрібно відповідно до цілей використання, то важливо звернути увагу на наступні основні параметри:

Висока посадка. Від висоти кліренсу залежить якість дорожнього полотна, по якому ви зможете пересуватися. Чим вище посадка, тим більше складні перешкоди вдасться переїхати.

Маса. Не можна вибирати такі позашляховики, які відрізняються дуже великою вагою. Дані автомобілі стають менш повороткими, тому не здатні перетинати деякі ділянки бездоріжжя. Але і занадто легкі автомобілі — не найкращий варіант. Слід зупинитися на середній масі.

Хороша тяга при низьких оборотах. По бездоріжжю рідко коли вдається їхати на високій швидкості. Саме тому водієві важливо, щоб тяга була спочатку хорошою, причому незалежно від того, наскільки розігнався двигун. Інакше транспортний засіб не зможе вибратися з першого ж занесення.

Привід. Якщо подорожувати планується часто, причому ви повністю впевнені, що дороги будуть далеко не кращої якості, рекомендується вибирати привід на всі колеса. Так вам вдасться долати будь-яку перешкоду, вчасно реагувати на замети, і проїжджати бездоріжжі без істотних тимчасових витрат.

З огляду на перелічені параметри, придбати Jeep Wrangler — розумне рішення. Так ви зможете насолодитися улюбленою справою, але в той же час бути впевненими в справності, надійності, витривалості і стабільності свого транспортного засобу.

Новий або старий?

Один з найбільш важливих питань полягає в тому, на якому саме ринку слід купувати позашляховик. З одного боку, настільки потужне і витривала авто краще купувати тільки у офіційного дистриб’ютора. Так ви отримаєте однозначно якісне транспортний засіб з гарантією. Якщо якісь системи відмовлять в період гарантійного терміну, то вони ремонтуються безкоштовно. Також автомобіль змінюють, якщо виявляється заводський брак.

Але це зовсім не означає, що ви не зможете підібрати якісний позашляховик на вторинному ринку:

Автомобілі витривалі, вони спеціально створюються для експлуатації в суворих умовах. Тому навіть при зміні власників, їх основні переваги зберігаються;

Машини стабільні в роботі. Навряд чи продавець піддавав автомобіль занадто сильним навантаженням. Рідкісні водії дійсно використовують позашляховики за їх цільовим призначенням.

Безумовно, важливо навчиться правильно підбирати машину. Дивіться на рік випуску, пробіг, ставлення поточного власника до свого транспортного засобу. Якщо він акуратний, машина виглядає охайно, доглянуто, на ній мало подряпин, то сміливо її купуйте. Але попередньо обов’язково проведіть тест-драйв. По можливості, рекомендується виконати комп’ютерну діагностику, щоб переконатися в справності всіх систем.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости