Особливості дистанційної освіти

За час пандемії стався потужний вибух в індустрії дистанційної освіти. Переваг у такого методу отримання знань приблизно стільки, скільки і мінусів.

Зараз все частіше говорять про другу хвилю коронавируса і нової ізоляції. Можливо, варто підготуватися, щоб провести цей час з більшою користю. Розглянемо як вигідні, так і неприємні сторони онлайн-навчання, а також розповімо, що потрібно знати, перш ніж зважитися повчитися дистанційно.

Отже, плюси дистанційної освіти…

У будь-якому місці, в будь-який час

Один з безперечних плюсів онлайн-навчання — можливість займатися, перебуваючи в будь-якій точці планети, можливість вибрати кілька курсів і всюди встигнути. Економиться час, адже не потрібно їхати на певну годину в аудиторію. Для того, щоб підключитися до програми та опанувати, наприклад, дистанционное обучение фитнес инструкторов, потрібен лише комп’ютер і швидкий інтернет.

Економія

Онлайн-курси зазвичай дешевше, ніж офлайн-навчання. При цьому активне зростання індустрії сприяє більшому вибору і поліпшення якості контенту. Кращі університети світу надали доступ до своїх програм.

Будь-який темп навчання

Ви можете прокинутися вранці і послухати лекцію. За обіднім сендвічем перегорнути навчальні матеріали, сидячи на лавочці в парку зробити домашку. Ви самі вибираєте не тільки місце, але і час, який готові витратити на навчання щодня. Є курси, які вимагають активного включення в навчання, але і в цьому випадку можна знайти для себе найзручніший варіант.

Нічого не відволікає

Ви займаєтеся тоді, коли зручно, вибравши зручний час і місце. Ніхто вас не засудить, якщо ви будете при цьому в піжамі гладити котика.

Всі матеріали під рукою

Багато програм надають матеріали та онлайн-ресурси для своїх студентів. Їх можна досліджувати, занурюючись в тему так глибоко, як цього хочеться.

Мінусів у дистанційки теж чимало. Але за певних зусиль, можна їх мінімізувати. Втім, варто завжди пам’ятати, що онлайн-освіта ніколи не дорівнюватиме класичної освіти в аудиторіях.

Отже, мінуси онлайн-освіти…

Ви залишаєтеся один на один з програмою

Ви записалися на освітній курс, відкрили програму, прослухали лекцію і зробили завдання. Однак все питання, думки, які у вас по ходу справи виникли, ви змушені розбирати самостійно. Вам не вистачає контексту, спілкування, дискусій.

Порада: вибирайте програми, в яких є зворотний зв’язок з викладачем. Якщо заняття проводяться в реальному часі через Zoom, тоді у вас буде можливість поспілкуватися і задати питання.

Лінь і відсутність дисципліни

Один з найскладніших моментів дистанційної освіти — управління часом і самодисципліна. Іноді важко знайти час, щоб повчитися. Звуть домашні справи, вечірній серіал ..

Порада: перш, ніж почати навчання, розпишіть в подробицях свою мотивацію. З якою метою ви йдете вчитися? Якщо буде чітке розуміння і бажання, то ви знайдете час і не будете ухилятися від занять.

Інформація «не лізе»

Викладач компетентний, інформації багато, ви хотіли пройти якусь конкретну програму і готові займатися. Але не можете: інформація не засвоюється, продукт не готовий до вживання. Часта проблема онлайн-курсів в тому, що їх роблять в офлайн-форматі. Важливо, щоб лекція була більш структурована, щоб була презентація та зрозуміло оформлені слайди. Дивитися на яка говорить голову протягом півтори години утомливо.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости