Особливості кредиту під заставу нерухомості

Для банків важлива частка безвідсоткових угод. А що, якщо нерухомість може максимізувати прибуток? Тому банки надають перевагу кредитам під заставу нерухомості. Це вигідно як для фінансової установи, так і для потенційного позичальника, так як дані види позик видаються в найбільш сприятливих умовах врегулювання заборгованості.

Кредит, забезпечений нерухомістю, можна розглядати, як свого роду іпотеку. Однак — друга видається лише для придбання житлових об’єктів, а споживчий кредитний банк надає позичальникові деньги под залог квартиры киев для будь-яких цілей — тобто, громадянин може розпоряджатися отриманою сумою на свій розсуд. Гарантія повернення в цьому випадку — це квартира, будинок або земля. В цьому випадку заставлене майно залишається в користуванні позичальника, але він не може юридично розпоряджатися майном до закінчення терміну кредиту і повного погашення його: продавати, дарувати.

Кому вигідний кредит під заставу нерухомості? Будь-яка людина, якій потрібна величезна сума грошей на довгий період. Такий вид кредитування має кілька важливих переваг, в тому числі такі:

  1. відсутність інформації про цілі запозичення (покупка житла або комерційного об’єкта, лікування, навчання, внесок в бізнес або інші);
  2. значна сума кредиту;
  3. низька процентна ставка;
  4. можна і не мати хорошої кредитної історією, тому що застава — це житлова площа або інше майно.

У центрі уваги деяких банків знаходяться організації і компанії. Банки пропонують різні кредитні програми, які враховують пріоритети бізнесу потенційного заявника.

Як фізичні, так і юридичні особи можуть використовувати спеціальний калькулятор на веб-сайті банку , який показує, скільки, за який період і скільки відсотків вони зможуть отримати. Ця функція допоможе вам знайти найвигідніший вид позики.

Якщо заявка схвалена, то банк зазвичай запитує копії або оригінали документів.

 

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости