Особливості вибору та купівлі номерів на авто

Безумовно вартість красивих номерів досить висока, тому не всі можуть дозволити собі їх покупку. Ціновий діапазон красивих номерів починається з десяти тисяч і закінчується кількома мільйонами. Варто зауважити, що можуть знадобитися додаткові витрати, пов’язані з перереєстрацією автомобіля, номерів і покупкою страхового поліса.

Зверніть увагу, що на сайті specznak.ua/ua/avtonomera/standart ви можете замовити виготовлення автономерів швидко та вигідно.

Що потрібно для законного оформлення красивих номерів?

Єдиним законним способом оформлення красивих номерів є покупка ТЗ, з уже встановленими номерами. Для цього можна скористатися наступними трьома способами:

1. У першому випадку, водієві самому необхідно купити транспортний засіб разом з потрібними номерами, і зареєструвати їх на інший автомобіль. На купленому авто встановлюються старі номери, і водій може або повернути машину продавцеві, або продати її іншій людині.

2. У другому випадку, все відбувається з точністю навпаки. Купити автомобіль необхідно власнику номерів. Потім встановити на нього гарні номери і продати авто назад. Покупець отримує вже свій автомобіль з гарними номерами.

3. Залучити посередника. Автомобіль у посередника купує власник номерів і переоформляє їх на нього, після чого передає тій людині, яка купує номера. Покупець в свою чергу, повинен встановити номера на свій автомобіль і повернути куплене авто посереднику.

Вибираючи будь-який з перерахованих вище способів, потрібно пам’ятати, що угода обов’язково повинна бути оформлена офіційно.

З якими проблемами можна зіткнутися, купуючи і оформляючи гарні номери?

Купуючи гарні номери, необхідно бути гранично обережними і уважними, оскільки можна зіткнутися з деякими проблемами, а саме:

  • не знаючи всіх тонкощів в питанні покупки таких номерів, можна запросто нарватися на шахраїв і залишитися в кінцевому підсумку без номерів, грошей і автомобіля;
  • також у співробітників , при перевірці угоди на законність, може виникнути до вас цілий ряд питань;

Крім того, якщо ви все-таки зважилися на покупку красивих номерів законним способом, зверніть увагу на вік автомобіля, що купується. Машини, які старше трьох років потребують додаткового проведенні техогляду, а якщо її вартість перевищує 250 тис., То вам необхідно буде оплатити податок.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости