Переклад документів — коли та навіщо потрібен

Наше бюро перекладів в Києві відповідально ставиться до кожного замовлення. Ми працюємо з великою кількістю іноземних мов (включаючи складні і не найпоширеніші), а також і запевняємо паперу нотаріально.

Співробітники нашого бюро точно знають, як потрібно перевести папери відповідно до законодавства країни, як їх потрібно завірити таким чином, щоб вони мали свою юридичну вагу і за межами нашої країни. Ми пропонуємо Вашій увазі широкий перелік послуг, пов’язаних з перекладацькою діяльністю, зокрема переклад водійського посвідчення.

Нотаріальні послуги

Наше бюро перекладів спеціалізується на компетентної роботі з 16 мовами. Ціна на всі види послуг досить демократична: ми намагаємося працювати таким чином, щоб наші клієнти залишалися задоволені результатом.

Навіщо може бути потрібен нотаріальний переклад документів?

  1. Для вступу на навчання до іншої країни;
  2. Для отримання іноземного громадянства (або посвідки на проживання);
  3. Для можливості працювати в зарубіжній компанії, а також і для ряду інших випадків.

Переклад документів — питання серйозне, довіряти який потрібно тільки професіоналам цієї справи. Практика показує, що некомпетентність перекладачів може дорого коштувати клієнтам: зриваються їх угоди, не виходить оформити необхідні папери, в результаті доводиться все переробляти і платити заново.

Наше бюро перекладів — це команда професіоналів, які не просто відмінно знають іноземні мови, але і готові виконати будь-яку складну задачу в невеликі терміни. Ми працюємо таким чином, щоб наші клієнти отримували можливість презентувати коректно перекладені документи в необхідні інстанції.

Письмовий переклад дозволяє проводити продуктивні переговори, співпрацювати з іноземними компаніями, а також і організовувати форуми, презентації, конференції з присутністю зарубіжних партнерів.

Стандартний документ включає:

  1. Цивільний паспорт 1-2 сторінка;
  2. Закордонний паспорт 1 сторінка;
  3. Свідоцтва (про шлюб, народження, смерті, розлучення і т.п.);
  4. Апостиль на окремих аркушах, штампи і печатки на окремих аркушах;
  5. Довідки (з роботи, банку, про доходи, несудимість, сімейний стан і т.п.);
  6. Дипломи, атестати, вкладиші до дипломів та атестатів, сертифікати, ліцензії не є стандартними документами.

Нестандартний документ — це документ, який виданий не загальноприйнятими органами влади, найчастіше закордоном, в якомусь певному закладі, який не часто зустрічається в повсякденному пакеті документів. 1 облікова сторінка становить 1800 знаків з пробілами в форматі Word в готовому перекладі. Це переклад загальної тематики, середньої складності, по нетермінові тарифу.

Вартість за переклад 1 облікової сторінки підвищеної складності. Тексти повішеною складності можуть охоплювати такі сфери: фінанси, банківський аудит, наука, філософія, медицина, техніка, художня література і т.д.

Які мови ми переводимо?

У нас працює величезна команда досвідчених перекладачів з усіх мов.

Найчастіше за нотаріальним перекладом звертаються громадяни ближнього зарубіжжя, які приїхали жити, вчитися або працювати. Для них ми переводимо водійські посвідчення з туркменської, таджицької, вірменської, азербайджанської, молдавської, казахської, грузинської, литовської, білоруської, естонської, латиської, киргизької, узбецької мов.

Але і наші громадяни виїжджають за кордон. Для них ми найчастіше переводимо документи на англійську, на китайську, на французьку, на португальську, на хінді, іспанську, арабську, на індонезійську мови. Трохи рідше, але і на корейську, на ісландську, на чорногорську, на ідиш, на філіппінську, на латинську, сербську, на іврит, на монгольську, на пушту і на будь-які інші мови.

Звертайтеся заздалегідь

Вам потрібен переклад терміново? Звертайтеся заздалегідь. Середній темп перекладу одного перекладача — 5-10 сторінок в день. У терміновому порядку можлива робота декількох перекладачів над одним документом. Чим раніше ви підтвердите і оплатіть замовлення, тим більше часу буде на переклад, редагування та вичитування.

 

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости