Перепрошивка та використання сервісних кодів для телефонів Samsung Galaxy S10

Навіщо вам прошивати телефон?

Перед прошивкою телефону ви повинні знати причини перепрошивки телефону. Є кілька ситуацій, коли ви повинні прошити свій телефон. Отже, давайте подивимося на ці причини.

Щоб усунути проблеми з поломкою або зависанням телефону:

Ми любимо телефони на Android через їх настраиваемости і гнучкості. Однак, оскільки Android є ОС з відкритим вихідним кодом, вона також найбільш вразлива для багатьох проблем, пов’язаних з операційною системою. Це знайомий сценарій, коли ваш телефон може лага або зависати з нізвідки. Існують різні виправлення цих проблем. Однак остаточне рішення одне — прошити телефон.

Щоб встановити нову кастомну прошивку (ROM):

Як правило, ваш телефон поставляється з певною операційною системою за замовчуванням. З різних причин більшість з цих стандартних ROM для Android — не найкращий варіант. В результаті багато людей створюють власні прошивки, які можуть бути встановлені замість стандартних.

Цікаво, що ці призначені для користувача ROM мають безліч додаткових функцій, які зазвичай не доступні в ОС за замовчуванням. Користувача прошивки можуть зробити ваш телефон швидше, забезпечити кращий час роботи від батареї, надати новий вигляд і так далі.

Як зробити Hard Reset телефону на Android?

Примітка. Після апаратного скидання / повернення до заводських налаштувань ви втратите всі дані з телефону, включаючи додатки, зображення, відео, аудіо, контакти і т. Д. Отже, ви повинні зробити резервну копію важливих даних, перш ніж робити скидання. Нижче описаний метод резервного копіювання. Щоб дізнатись секретные коды для Samsung Galaxy S10 — переходьте за посиланням.

Тепер давайте подивимося, як крок за кроком виконати скидання телефону Android до заводських налаштувань.

  1. Перейдіть в меню «Налаштування» на вашому телефоні
  2. Потім перейдіть до параметру «Скидання», вибравши «Система»> «Додатково»> «Скинути параметри».
  3. Якщо ви не бачите ці параметри, введіть в рядку пошуку «Скидання» і натисніть пошук
  4. Потім натисніть на кнопку «Видалити всі дані / Скидання до заводських налаштувань» (залежить від моделі).
  5. Потім натисніть на «Скинути телефон». У більшості випадків вам потрібно буде ввести свій пароль / PIN-код вашого телефону.
  6. І, нарешті, натисніть на опцію «Стерти все» і дочекайтеся завершення процедури
  7. От і все.

Вищевказані кроки можуть трохи відрізнятися на різних пристроях. Для телефонів — «цеглин» є інший спосіб відновити заводські настройки за допомогою кнопок живлення та гучності. Однак цей метод також залежить від виробника телефону. Таким чином, вам слід відвідати сайт підтримки вашого телефону для отримання конкретних інструкцій в залежності від моделі.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости