Переваги бухгалтерського аутсорсингу

Дедалі більше компаній обирають бухгалтерський аутсорсинг. Особливість цієї послуги полягає у передачі функціональних обов’язків професіоналам. Аутсорсингова компанія максимально залучена до робочого процесу фірми, яку вона обслуговує. Завдяки цьому в штаті необов’язково має бути  бухгалтер, що б він вів фінансовий або податковий облік.

Обов’язки аутсорсера

Основне завдання аутсорсингової компанії полягає у звільненні бізнесу від проблем, пов’язаних із веденням бухгалтерського обліку. При цьому можна не сумніватися у професійному та якісному виконанні умов такої співпраці. Обслуговувана фірма може оцінити результат послуг, які надаються. Аутсорсинг – це віддалене ведення обліку, виконання посадових обов’язків бухгалтера сторонньою організацією.

Власник отримує вагомі переваги під час укладання договору з аутсорсером. У тому числі можна не стежити за несплаченими рахунками контрагентів, не турбуватися про майбутню податкову перевірку. У перелік послуг, що надаються, входить якісне вирішення завдань, які виконував штатний бухгалтер. Більше не потрібно турбуватися про своєчасно здану звітність, оплату податків, оформлення договорів із новим співробітником та інші питання. А якщо вас цікавить послуга здачі звітності ФОП або виправлення помилок у звіті ЄСВ, радимо звернутися до спеціалістів, перейшовши за даним посиланням https://www.bip.net.ua/services/zvitnist-fop/ вже зараз.

Такий варіант надання бухгалтерських послуг має переваги не лише з погляду відповідальності за якісне надання послуг, а й з економічного боку. Адже оплата провадиться за виконання поставлених завдань, а не проведений на робочому місці час. Здебільшого зарплата штатної бухгалтерії великих компаній перевищує вартість послуг віддаленого аутсорсингу. Можна виділити кілька його переваг:

  • аутсорсинг бухгалтерії здійснюється фахівцями;
  • ведення бухгалтерії може відбуватися віддалено;
  • за вартістю аутсорсинг бухгалтерських послуг дешевший за штатного співробітника;
  • бездоганна база знань аутсорсера.

Фахівці аутсорсингової компанії постійно відстежують найменші зміни законодавчої бази, використовують довідники правової системи. Це значно підвищує рівень експертності. Завдяки цьому ведення бізнесу є абсолютно безпечним. Компанія бере на себе повну відповідальність за весь бухгалтерський процес.

Іноді у процесі можуть виникати нестандартні ситуації. В цьому випадку можуть бути додатково задіяні інші спеціалісти. Дана послуга буде актуальною, якщо фірма тільки-но починає свою діяльність або успішно працює вже багато років.

Недоліки бухгалтерського аутсорсингу

При укладанні договору ведення бухгалтерського обліку віддалено прописуються всі завдання. Додаткові послуги, які не включені до тарифу, доведеться оплачувати окремо. У цьому випадку важливо розуміти, що таке бухгалтерський аутсорсинг. На відміну від працівника в штаті, за такої співпраці можна контролювати результат, але не процес надання послуг.

Таке ведення бухгалтерського обліку не передбачає, що аутсорсеру диктуватимуть умови. На відміну від оформленого бухгалтера в штат, не вдасться затримувати оплату послуг кілька місяців або переговорити з ним віч-на-віч.

При цьому цікавою особливістю є те, що якщо аутсорсер має розв’язувати специфічну проблему, додатково можуть приєднатися інші експерти.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости