Переваги композитних басейнів

Композитний басейн — це штучна водойма, чаша якої являє собою готову до установки безшовну ємність з ідеально гладкою і рівною внутрішньою поверхнею.

Виготовляються чаші за унікальною методикою, яка дозволяє виробляти міцні та довговічні чаші різних форм і розмірів. За основу береться скловолокно, склоровінг, склотканина, які піддаються впливу високої температури і просочуються композитними поліефірними смолами. Незважаючи на те, що вартість такого басейну порівняно низька, по міцності і довговічності він нітрохи не поступається стаціонарним залізобетонним водоймам. Замовити композитний басейн ви можете в компанії Бассейны Европа за даним посиланням.

Переваги композитних басейнів перед іншими типами водойм незаперечні. В першу чергу вони є ідеальними для дачі (встановлюються зовні) або для внутрішньої установки в заміський будинок. Це обумовлено великим асортиментом готових чаш, які можуть бути різними за обсягом, формами та розмірами.

Композитні матеріали досить міцні. За своїми технічними характеристиками вони практично не поступаються залізобетонним конструкціям. Завдяки цьому вони з легкістю витримують тиск великого обсягу води. Не піддаються механічному впливу. Не порушують цілісності чаші і такі подразники, як хімічні елементи у воді і ґрунті, перепади температури, прямі сонячні промені. Термостійкість і ударостійкість — це основні технічні характеристики композитних басейнів.

Композитна чаша одна з небагатьох штучних водойм, які можуть бути встановлені в складних умовах, наприклад, на ділянках з сильним нахилом або з ґрунтовими водами.

Завдяки відсутності внутрішніх швів та ідеально гладкій поверхні композитні басейни не схильні до розмноження цвілі, грибків, водоростей. Поверхня легко чиститься, при цьому не завжди потрібні хімічні засоби для очищення стінок і дна. Відповідно утримання такої водойми обходиться дешево.

Такий басейн дозволяє комплектувати його різним обладнанням. Виконуючи монтаж чаші, фахівці компанії встановлюють систему фільтрації, систему підігріву води, форсунки (в тому числі і гідромасажні), сходи, трампліни та інші атракціони і декоративні елементи.

Композитні басейни — це унікальне поєднання «ціна-якість». Придбати композитний басейн з установкою обладнання та обробкою пляжної зони дешевше, ніж замовити будівництво залізобетонної конструкції. При цьому, термін експлуатації такої водойми складає близько 20-ти років, а при правильному і своєчасному догляді навіть більше.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости