Переваги онлайн-кредитування

Серед українських позичальників набирають популярність онлайн-позики. Це окремий вид кредитних продуктів, які видаються мікрофінансовими організаціями.

Переваги онлайн-кредитування

  • Швидкість обробки заявок. Після заповнення анкети досить почекати кілька годин, і необхідна вам сума грошей буде нарахована на персональний рахунок в банку.
  • Мінімум необхідних документів. Як правило, МФО вимагають надати тільки паспорт, в рідкісних випадках — виписку з банківського рахунка.
  • Економія часу. Вам не знадобиться їхати до відділення банку, заповнювати стоси документів і чекати відповіді тижнями — просто заповніть форму на сайті і практично моментально отримаєте рішення МФО на свій мобільний телефон або електронну пошту.
  • Погана кредитна історія не грає ролі. Знайти займ українцям з поганою кредитною історією не складе проблем — більшість мікрофінансових організацій лояльні до тих, хто подає заявку на отримання позики через Інтернет. Наприклад, требования Кредит Плюс к заемщикам дуже лояльні навіть у випадку поганої кредитної історії.
  • Вигідні відсоткові ставки. Кредит на суму до 10-15 тис. гривень можна отримати під 0,1% -2% (в залежності від обраної МФО).

Вимоги до позичальників

Критерії, що пред’являються до клієнтів, залежать від конкретної фінансової організації. Найчастіше їх три:

  1. Повнолітній вік. МФО видають позики тільки особам, старше 18 років. Верхній віковий поріг залежить від обраної компанії: зазвичай це 60-65 років.
  2. Наявність громадянства України і прописки на території країни.
  3. Опціонально — наявність постійної роботи. Деякі компанії вимагають підтвердження доходів.

Також не забувайте про те, що для заповнення заявки знадобиться комп’ютер або смартфон з виходом в Інтернет.

Процес отримання онлайн-позики

Щоб оформити онлайн-кредит, перейдіть на сайт обраної вами МФО і заповніть невелику анкету. У ній вкажіть бажану суму, термін і свої персональні дані (ПІБ, місце проживання, ідентифікаційний код, дата народження).

Не забудьте залишити контактну інформацію: адреса електронної пошти, мобільний номер. Уважно перевіряйте введену інформацію перед відправкою. Помилки або помилки можуть спричинити за собою відмову у видачі грошових коштів.

Рахунок, куди будуть переведені гроші, вибирає сам позичальник. Засоби нараховуються на карти усіх банків України. Наприклад, можна оформити позику на карту Привату. Якщо обрана вами фінансова організація працює не тільки через Інтернет, отримаєте гроші готівкою. Вкажіть це в заявці, і коли її схвалять, відвідайте офіс МФО. Не забудьте взяти з собою паспорт.

Залишається лише повернути кошти в зазначені терміни. Щоб не переплачувати, ви можете погасити заборгованість заздалегідь. Деякі МФО дозволяють погасити кредит прямо через особистий кабінет позичальника. Також ви можете переводити гроші безпосередньо на банківський рахунок організації.

Онлайн-позики відрізняються урізаними термінами зарахування коштів і простотою отримання. Це ідеальне рішення для тих, хто не хоче втрачати свого часу.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости