Переваги оренди бетононасосів

В даний час навіть уявити неможливо будівництво без застосування бетону. Це один з найпопулярніших будівельних матеріалів. Тип бетону залежить від використовуваних матеріалів: вода, пісок, цемент і гравій.

Переваги його перед іншими будівельними матеріалами, в основному, включають наступні:

 1. висока міцність;
 2. морозостійкість;
 3. довговічність;
 4. простота використання;
 5. універсальність;
 6. доступність.

Бетон використовується не тільки в будівництві, але і в інших областях людської діяльності. Він знайшов своє застосування в області виготовлення залізобетонних конструкцій, басейнів. Використовується для декоративного оздоблення приміщень різного призначення.

В останні роки бетон більше не виробляється вручну. Спеціалізовані компанії продають його з доставкою.

Ці компанії також надають бетононасоси в оренду. В даний час практично кожен може орендувати бетононасос для транспортування бетону на будмайданчик, наприклад, тут: https://betononasos.com.ua/ru/arenda-avtobetononasosov. Автобетононасос відноситься до категорії спецтехніки. Це установлена на вантажівці бетононасосного установка.

На будь-який будівельному майданчику, де потрібно багато бетону, рекомендується використовувати бетононасос, оскільки це економить час і витрати на транспортування даного будматеріалу. Спецтехніка також доставляє бетон на верхні поверхи будівель, що будуються.

Бетононасос є дорогим обладнанням, тому його установка не є економічно ефективною. На якийсь час вигідніше орендувати спецтехніку, ніж купувати її. Ви можете замовити оренду бетононасоса в спеціалізованих компаніях в будь-який час. Власник пропонує готові суміші різних марок разом з обладнанням.

Як правило, вартість оренди розраховується на основі наступних критеріїв:

 1. довжина трубопроводу;
 2. віддаленість від об’єкта;
 3. час користування.

У разі поломки орендованого обладнання орендодавець сам подбає про ремонт. Ця процедура виконується швидко і без додаткових витрат.

Бетононасоси розрізняються за типом конструкції і способам експлуатації:

 • автобетононасоси;
 • стаціонарні.

Переваги оренди цього спеціалізованого обладнання включають такі:

 • простота замовлення;
 • заощадити гроші, час і ресурси;
 • Комплекс сервісу (бетононасос + суміші).

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости