Переваги пакетів з поліетилену

Поліетилен високого тиску сьогодні активно використовується при виготовленні пакувальної продукції. Це легко пояснюється міцністю матеріалу, його стійкість до механічних пошкоджень і універсальністю.

У поліетиленових пакетах можна переносити абсолютно будь-який тип товару дрібного чи середнього розміру. Головне — вибрати якісну продукцію перевіреного виробника. Щоб придбати полиэтиленовые пленки, упаковки, пакеты — переходьте за посиланням.

Види поліетиленових пакетів

Пакети виготовляються з полімерного матеріалу. Незважаючи на те, що виглядають вони тонкими (іноді навіть прозорими), такі вироби здатні витримувати великі навантаження через особливо щільного матеріалу.

Оскільки поліетилен є популярною основою для пакувальної продукції, з його допомогою сьогодні вдається отримати кілька видів пакетів:

  1. Друк на кур’єрських пакетах, які рекомендується для пересилання товару. Такі вироби відрізняються високою міцністю і надійністю (конфіденційністю) — завдяки спеціальній застібці розкрити їх непомітно не вийде. У таких патах можна сміливо пересилати документи, гроші і т.д.
  2. Пакет-банан. Це міцний виріб з висіченими овальними ручками для більшої зручності при транспортуванні. Особливо стильно виглядають пакети банани з логотипом або нанесеним на них назвою бренду.
  3. Пакет петля — дешево і красиво. На такі вироби також можна нанести друк логотипу або назви компанії. Сам пакет має прямокутну форму і надійно приклеєними до верхньої його частини ручками.
  4. Пакет-майка. Випускається в різних розмірах. Свою назву отримав за подібністю формою з річним елементом гардеробу.
  5. Фасувальні пакети. Як правило, це разова пакувальна продукція для овочів, фруктів, сипучих продуктів, побутової хімії і т.д.

Плюси пакетів з поліетилену

Кур’єрську пакувальну продукцію, «майку» або пакет банан купити сьогодні рекомендують зважаючи на велику кількість переваг самого поліетилену:

  • Широкий асортимент. Представлені в різних розмірах і відтінках. При бажанні ви можете замовити друк на пакеті.
  • Водостійкість. Поліетилен відштовхує воду, що робить транспортування продукції безпечної в сніг або дощ.
  • Вигідна вартість. Особливо це стосується не роздрібних закупівель. Наприклад, якщо пакет майка купити оптом, ціна одного примірника буде набагато нижче, ніж купувати його в роздріб.
  • Здатний витримувати сильні морози і високу температуру повітря.
  • Підходить для багаторазового використання.

Пакети на основі поліетилену — це зручний і доступний спосіб переносити і зберігати товари. Вони мають зручні ручки, відрізняються високою міцністю на розрив і невеликою вагою. А стійкість до механічних і хімічних пошкоджень робить їх набагато надійніше паперових аналогів.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости