Переваги покупок на Таобао

Таобао є ​​однією з найбільш великих майданчиків торгівлі, де свій товар має право виставити майже кожен зареєстрований продавець. При цьому офіційний сайт представлений тільки на китайській мові.

Основне перевагою taobao. com — це вартість більшості товарів, яка менше в 3-10 разів, ніж в звичайних магазинах. Ось чому цей ресурс стає все більш популярним і затребуваним.

Для пошуку товарів можна скористатися спеціальними сайтами-посередниками, наприклад, 7чойс.

Для замовлення з Таобао посереднику, як правило, потрібна посилання на ту чи іншу продукцію, яку клієнт хоче замовити.

Варто сказати, що пошук речей на Таобао можна виконати декількома способами.

1. Знайти представника Таобао.

У нас є кілька сайтів, іменованих офіційними представниками китайського сайту. За допомогою них можна знайти будь-який товар на Taobao.com

— Спочатку потрібно знайти речі на посереднику. Незважаючи на те, що іноді переклад буває не найкращим, але все ж основні характеристики товару розібрати можна.

— Після вибору необхідного товару потрібно перейти на taobao шляхом натискання на спеціальну кнопку переходу, і отримати посилання на продукцію на офіційному сайті.

На деяких посередницьких сайтах є відгуки на той чи інший товар, можна побачити його рейтинг, а також дізнатися багато інших показників. Після цього можна замовити доставку Таобао.

2. Знайти товар в рекомендованих магазинах.

Різні форуми або групи в соціальних мережах дають рекомендації з приводу продавців на Taobao. Зазвичай такий пошукач Таобао є окремим вузькоспеціалізованим магазином (наприклад, магазин нижньої білизни, прикрас та іншого).

Іншими словами, якщо, наприклад, потрібні дитячі товари, то на різних форумах, пов’язаних з дітьми, можна зустріти посилання на перевірених продавців сайту Таобао безпосередньо дитячої продукції.

3. Знайти річ на самому ресурсі taobao.com.

Тут все дуже просто. На сайті є спеціальне віконечко для пошуку, в яке слід ввести необхідний запит. Причому він вводиться на китайською або англійською мовами.

Крім того, є можливість відсортувати товари за різними категоріями:

  • — за вартістю (по спадаючій чи зростанню);
  • — по числу продажів;
  • — рейтингу продавця.

Крім того, можна позначити межі ціни продукції. З Таобао ви можете здійснювати покупки на максимально вигідних для себе умовах.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости