Переваги SMS-розсилки

У багатьох підприємців-початківців є питання пошуку нових клієнтів — коли ви тільки відкрилися або пропрацювали певний період, а клієнтів поки не так багато, як хотілося б, то починаєш замислюватися про пошук клієнтів і варіанти їх залучення. В цьому плані SMS-розсилка є найбільш простим, зрозумілим і доступним варіантом пошуку клієнтів.

Сьогодні ми розповімо кілька причин, чому даний варіант залучення клієнтів є найбільш цікавим. Почнемо з того, що розсилку легко аналізувати по прибутковості для підприємства — ви замовляєте певну кількість повідомлень на номери, наприклад десять тисяч повідомлень, після чого стежите за припливом нових клієнтів і оцінюєте співвідношення вартості розсилки до кількості своїх нових покупців. Це дуже легко аналізувати, особливо якщо правильно скласти повідомлень, після чого ви можете підвести підсумок і зрозуміти, чи потрібно вам продовжувати рекламувати себе таким чином. Можливість легкого і самостійного аналізу того, що відбувається — перша перевага, яка дозволяє пильніше подивитися на розсилку через SMS. Але, на цьому ми закінчувати не плануємо, погнали далі. Якщо вас цікавить масова SMS-розсилка, то рекомендуємо відвідати сайт http://bsg.world/ru/ вже зараз.

Великою перевагою розсилки є вартість — якщо ви вирішите поставити банер на вулиці, то заплатите просто космічні гроші, а конверсію з даного рекламного ходу буде практично нереально відстежити. Теж саме про рекламу в інтернеті або соціальних мережах — вона дорога, а та кількість користувачів, яка зазвичай зацікавлюється, занадто мізерна. Коли ви замовляєте певну кількість повідомлень з даного сервісу, то бачите, що ціна кожного окремого повідомлення гранично мала, а шанс залучення клієнта набагато вищий, ніж у реклами через банери і рекламу в мережі інтернет. З огляду на, що невеликі компанії не мають у своєму розпорядженні великі бюджети на рекламу, дана перевага може стати вирішальною при виборі типу реклами і залучення нових клієнтів.

І, наприкінці, варто відзначити, що зараз користувачі цілком адекватно ставляться до розсилки — раніше був негатив з боку потенційних клієнтів, тепер же всі користуються десятком месенджерів і зайве повідомлення вже нікого не дратує, так що раджу використовувати спеціальний сервіс і подумати над тим, як правильно скласти своє повідомлення. Адже, це реальний варіант залучення нових людей у ваш бізнес.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости