Переваги та недоліки ставок на теніс

Бетерам, які не люблять очікувати цілий тайм, а то й два, коли буде забито гол, подобається динамічний теніс, де можна за кілька хвилин набрати декілька очок, виграти ставку та зробити іншу. Якщо не доводилося ще укладати тенісні парі, то саме час зазирнути до цікавого матеріалу, розібратися, які бувають турніри, на що ставити та як часто, і зробити перший прогноз.

Переваги тенісних ставок

Аби парі були результативними, в тенісі, як і в інших видах спорту, потрібно робити аналітичний огляд самому або шукати експертні думки та статистичні дані в інтернеті. Знайти багато корисної інформації для аналізу неважко, це одна з переваг тенісу, бо він дуже популярний, про гравців багато пишуть, а в рейтингах завжди є остання інформація стосовно гри спортсмена. То ж якщо в нього фізичний спад, не варто витрачати кошти.

Набагато простіше поставити ставки на теніс з користю для себе, якщо проведений якісний аналіз. А ще можна розраховувати на велику кількість переломних моментів за гру. Спортсменка може програвати, але потім за короткий термін вирветься уперед і завершить зустріч перемогою. У чоловіків таке трапляється рідше, але все ж буває.

Часті змагання. Сумувати не доводиться, бо як тільки закінчується один турнір, починається інший. Навіть у новорічні свята розпочинаються якісь змагання. Для прихильників довготривалих стратегій це дуже гарний варіант – можна не перериватися і продовжувати укладати парі за обраною системою.

Недоліки тенісних ставок

Якщо бетер віддає перевагу перегляду гри, то відсутність чіткого графіку йому не сподобається. Зазвичай на різних турнірах зустрічі тривають у залежності від того, як проходять, завершується один, починається інший поєдинок, то ж доводиться слідкувати за усіма чи включати трансляцію навмання.

Ще один мінус – якщо турнір проходить на відкритому корті, то спостерігається залежність від погоди. Дощ заважає грати, зустрічі можуть перенести на кілька днів, то ж якщо був розрахунок на швидкий виграш, доведеться розчаруватися.

До недоліків дехто відносить неприйнятність для новачків, але то вже індивідуальна думка. Якщо новачок у бетінгу розуміється на тенісі, розібратися з нюансами парі за допомогою цікавих матеріалів буде нескладно. Головне, не забувати, що теніс не командний вид спорту, то ж все залежить від спортсмена. Якщо він грає не так, як очікувалося, у лайві можна зробити ще одну ставку, вже проти нього.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости