Переваги установки Windows 7

Якщо ваш комп’ютер використовується для роботи, тоді вам потрібно купити недорого Windows 7 Professional — хороший варіант. Це дозволяє підвищити ефективність роботи і захистити важливу інформацію. Багато спільні завдання виконуються за все в кілька кліків мишкою, що дозволяє заощадити час на налаштування проекторів, принтерів і мереж. Використовуючи режим Windows XP, ви можете використовувати більшість програм Windows XP в Windows 7.

Фото і відео

Windows 7 дозволяє працювати на комп’ютері швидше, ніж будь-коли. Фотографії Windows 7 — упорядковуйте, виправляйте, публікуйте і демонструйте їх. Відполіруйте і поділіться своїми відпускними фотографіями за допомогою Windows Live Photo Gallery.

Windows 7 поставляється з новими функціями, такими як створення слайд-шоу на робочому столі, яке перетворює екран комп’ютера в приватну галерею. Windows Media Center в Windows 7 дозволяє переглядати фотографії на телевізорі високої чіткості. Ідеальне рішення для вечірок! Розкрийте в собі режисера! З Windows Live Movie Maker це просто шматок пирога! Купить Windows 7 можна за посиланням.

Телебачення і мультимедіа

Гаджети — це міні-програми, які надають основну інформацію і забезпечують легкий доступ до часто використовуваних інструментів — ваш робочий стіл стає центром управління системою. Більше мультимедіа, більше місць — з Windows 7 ви можете більше грати і дивитися більше — де і коли захочете. Дистанційна потокова передача мультимедіа — з Windows 7 ви можете брати з собою улюблені шоу, музику, домашні фільми та фотографії. Записуйте телепрограми за допомогою Windows Media Center. Якщо у вас є сигнал звичайного або кабельного телебачення та ТВ-тюнер, ваш комп’ютер стає безкоштовним цифровим відеомагнітофоном.

Композиції

Композиція — це поєднання зображень, кольорів і комп’ютерних звуків. Містить фон робочого столу, хранитель екрану, колір меж вікна і звукову схему. Деякі теми можуть також містити значки робочого столу і покажчики миші. Дистанційна потокова передача мультимедіа — з Windows 7 ви можете брати свою музику (а також відео та фотографії) з собою в дорогу.

Windows Media Center підходить не тільки для перегляду телепередач і фільмів — він також відмінно підходить в якості музичного центру.

Насолоджуйтесь іграми з Windows 7

У Windows 7 ігри для ПК оживають буйством фарб і звуків. Вони також більш сумісні. Незалежно від того, час від часу ви граєте в пасьянс або годинами вбиваєте інопланетян на комп’ютері з турбонаддувом, Windows 7 зробить ваші гри ще більш захоплюючими.

Батьківський контроль

У зайнятих батьків і опікунів не завжди є час стежити за тим, що їхні діти роблять за комп’ютером. Windows 7 може зробити це простіше. Завдяки вбудованій функції батьківського контролю ви можете контролювати і обмежувати доступ ваших дітей до певних ігор, опцій покупок і ігровим сайтам. Віртуальний світ може бути страшним, але за допомогою цієї функції ви можете бути впевнені, що єдині червоні плями, які будуть бачити діти, — це бризки від вилитого виноградного соку. Ви також можете контролювати тривалість дозволених батьками ігор, обмеживши її годинами після виконання домашнього завдання і до вимикання світла.

Боїтеся відкрити поштову скриньку після довгої відпустки? Ми знаємо це почуття — ніщо так не вбиває блаженство після відпустки, як лопається поштову скриньку. На щастя, новий Hotmail пропонує інструменти, які допоможуть вам впоратися з безладом в повідомленнях за секунди. За допомогою фільтрів ви можете легко знайти повідомлення від людей, які вам дороги. Відчути в Messenger — кому потрібен телефон? Під час розмови ви можете бачитися з друзями та родиною.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости