Переваги відкатних воріт

Багато людей сьогодні облаштовують присадибна ділянка, який дозволяє забезпечити собі повноцінний відпочинок в безпосередній близькості від будинку. Крім створення дизайнерського ландшафту, важливим питанням стає вибір воріт для нього. Сьогодні на ринку представлено безліч видів, але якого варіанту найкраще віддати перевагу?

Пропонуємо розглянути основні критерії, на які слід звертати увагу при замовленні воріт для присадибної ділянки:

 1. місце установки в’їзних воріт, наявність простору для відкривання стулок;
 2. ширина проїзду для одного або двох легкових авто, вантажівки та ін .;
 3. дизайн, зовнішній вигляд конструкції;
 4. матеріал виготовлення, елементи декорування;
 5. особисті переваги;
 6. клімат регіону, необхідність захисту від сильних потоків вітру і т. д.

Визначившись з цими параметрами, можете звернутися за допомогою в компанію Evrovorota. Наші фахівці займаються виготовленням якісних, надійних і довговічних воріт для присадибних ділянок по найбільш приємним і демократичними цінами. У каталозі на сайті https://www.evrovorota.com можете ознайомитися з існуючими видами воріт і підібрати оптимальний варіант для своєї ділянки.

Особливості та переваги відкатних воріт

Якщо ретельно оцінити всі перераховані вище критерії, то кращим варіантом стануть откатные ворота https://www.evrovorota.com/katalogprod/otkatnye-vorota-v-kharkove/. Вони являють собою цілісне полотно, яке при відкриванні проїзду відкочується вздовж паркану або будівлі.

Особливо зручні в тому випадку, якщо на присадибній ділянці потрібно облаштувати ворота великої ширини. Довжина однієї стулки може досягати 8 метрів, а все завдяки спеціальним противазі. Якщо ж встановити два полотна, що рухаються назустріч один одному, то ширина проїзду може бути до 12-13 метрів.

Можна виділити такі важливі переваги відкатних воріт:

 1. Для відкривання проїзду не потрібно мати багато місця перед воротами, як у випадку з орними. Це вкрай зручно в зимовий період року, адже вам не доведеться повністю розчищати сніг.
 2. Як правило, для зручності проходу людей на ділянці облаштовують окрему хвіртку, але якщо територія має невеликий фасад, то можна виготовити полотно з вбудованою хвірткою, тому не потрібно буде повністю відкривати ворота.
 3. Відкатне полотно не вимагає особливого догляду. Досить іноді очищати напрямну і ролики від забруднень і накопичився снігу.
 4. Важливою перевагою вважається різноманітність моделей. При необхідності можна замовити відкатні ворота з різним варіантом облицювання (металопрофіль, вагонка, сталеві листи, прикраса кованими елементами та ін.). Також є можливість пофарбувати конструкцію в будь-який колір з широкої палітри RAL. За бажанням можна замовити ворота з унікальною фактурою поверхні для імітації під натуральну деревину, камінь і ін.
 5. Завдяки обробці спеціальними складами і нанесення високоякісних лакофарбових матеріалів забезпечується надійний захист стулки від негативних факторів навколишнього середовища (дощ, сніг, пил, сильні пориви вітру та ін.).
 6. Відкатні ворота для присадибних ділянок відрізняються міцністю, надійністю і тривалим експлуатаційним терміном.

Другий варіант воріт — переміщення по рейкових напрямних. Такі в’їзні ворота не мають противаг, а відкриваються вони завдяки спеціальним роликам, що рухаються по направляючої, закріпленої на дорожньому одязі проїзду. Цей варіант більш надійний, але має мінус у вигляді перешкод на шляху руху полотна (полій, сніг, листя або інше сміття).

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости