Переваги використання безповітряного розпилювача фарби

Існує нескінченне число переваг використання безповітряних розпилювачів в порівнянні з більш традиційними методами фарбування, такими як валики й пензлики.

Не у всіх ситуаціях потрібно безповітряний розпилювач, але якщо вам потрібно нанести галони фарби на великі поверхні, безповітряний розпилювач — ваш кращий вибір. Вони працюють за простим принципом, використовуючи шланг і насос для швидкого нанесення фарби. Ми збираємося викласти деякі з основних причин, по яким вам варто вибрати використання бензинового безповітряного розпилювача, а також деякі поради по використанню. До речі, якщо ви хочете взяти в оренду безповітряний розпилювач фарби, то радимо перейти за даним посиланням https://budprokat.kiev.ua/apparatyi-bezvozdushnoj-pokraski/ вже зараз.

ЕФЕКТИВНІСТЬ І ВЕЛИКА ЗОНА ПОКРИТТЯ

Швидкість — одне з головних переваг бензинового безповітряного розпилювача. Ці речі можуть розпорошувати багато фарби за короткий проміжок часу, дозволяючи покривати великі поверхні за мінімальний час. Забарвлення великих стін — це ідеальне застосування для безповітряного розпилювача фарби. Майте на увазі, що великі обсяги фарби будуть прокачуватися через пістолет. Це може мати два побічних ефекти: один з них полягає в тому, що приблизно 15% обсягу фарби буде втрачено в атмосфері, а інший — у вигляді надлишкового розпилення. Детальніше про ці проблеми нижче.

РІВНОМІРНЕ НАНЕСЕННЯ ПОКРИТТЯ

Безповітряні розпилювачі також відмінно підходять для отримання ідеального, рівномірного покриття. За допомогою кистей і валиків ви можете отримати лінії й інші позначки на готове фарбування. Безповітряні розпилювачі підривають фарбу в крихітні крапельки, які рівномірно покривають всю поверхню. Це особливо корисно, якщо поверхня нерівна або текстуроване, бо кожен квадратний дюйм буде рівномірно покритий належною технікою нанесення.

Ці машини дуже портативні, працюють на бензинових двигунах. Це дозволяє легко транспортувати його і переміщати по роботі без необхідності працювати з великими двигунами й великою кількістю обладнання. Доступні різні моделі, деякі поставляються на маленьких візках, схожих на візки, що робить їх ще легше переміщати. Обприскувач, який вам потрібен, багато в чому буде залежати від вашого передбачуваного використання.

ПОРАДИ І ПРОБЛЕМИ

При використанні одного з цих інструментів слід остерігатися надмірного розпилення. Безповітряні розпилювачі регулюються, тому ви можете управляти областю розпилення набагато простіше, ніж інші машини, але все ж може бути трохи надмірне розпорошення. Оскільки розпилювач покриває велику площу при кожному ході, майже всі, що не вкрите, буде забарвлено. Переконайтеся, щоб правильно замаскувати все області, які ви не хочете фарбувати, і прикрити будь-які меблі в цій області.

Переконайтеся, що знайшли додатковий час, щоб замаскувати все, що ви не хочете фарбувати. Майте на увазі, що якщо ви малюєте зовні, вітер може легко переносити крихітні краплі фарби на великі відстані, тому ви можете отримати фарбу в несподіваних місцях.

Для цих пістолетів є безліч наконечників різних розмірів. Їх слід вибирати виходячи з області, яку ви розпилює, і типу використовуваної фарби. Наконечники з отворами меншого розміру слід використовувати для більш тонких речовин, таких як лак, в той час як для латексних фарб потрібні великі отвори. Ось швидкий поділ розміру отвору в порівнянні з фарбою:

  • Плями, водні герметики, лаки — 0,0009 — 0,013;
  • Емалева фарба — 0,013 — 0,15;
  • Масляні або латексні фарби — 0,15 і вище.

При малюванні почніть рух, перш ніж почати розпорошення. Якщо ви тримаєте розпилювач нерухомо, коли починаєте, ви ризикуєте наростити фарбу на місці, з якого почали. Тримайте мазки рівними й плавними й тримайте постійну відстань від об’єкта, який ви розпилює.

Обов’язково ретельно очистіть пристрій, як тільки ви закінчите розпорошувати область. Як і будь-який інструмент малювання, висушена фарба не ваш друг.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости