Переваги використання біорозкладного поліетилену

Важливим приводом для тривоги громадськості в усьому світі є накопичення величезної маси відходів. Термін розкладання деяких відходів обчислюється багатьма десятиліттями. Без перебільшення можна стверджувати, що велика кількість різноманітних пластикових і поліетиленових пакувальних матеріалів за пару останніх десятиліть буквально наводнили міські звалища, приводячи до значного збільшення їх територій. Стрімке збільшення обсягів таких відходів загрожує перетворитися в екологічну катастрофу планетарного масштабу.

Для ефективної протидії цьому серйозному виклику все більша кількість виробників усвідомлюють необхідність застосування якісно нових технологій, використання яких не буде продовжувати сумну реальність сьогоднішніх днів. Традиційні поліетиленові пакети розкладаються 200 років, що є абсолютно неприпустимим. Сучасні досягнення в галузі хімії забезпечують можливість виробництва спеціальних полімерів, які не здійснюють руйнівний вплив на навколишнє середовище. Замовити биоразлагаемые пакеты от МПАК ви можете вже зараз.

Це і полімери на основі крохмалю, які отримують сьогодні все більш широке поширення на Заході, і спеціальні добавки у звичайний поліетилен, які істотно знижують терміни його природної утилізації.

Чудовою альтернативою стандартним пакувальних матеріалам є біорозкладаний поліетилен, який за своїми зовнішніми параметрами не відрізняється від традиційного варіанту цього матеріалу. Його особливістю є здатність розкладатися через 1,5 — 2 роки після виготовлення, що має найбільш оптимальні якості для широкого використання цього нового полімеру. З одного боку, біорозкладні пакети, виготовлені з особливого поліетилену мають міцність, яку можна порівняти з міцністю традиційного матеріалу. У той же самий час, по закінченні гарантійного терміну пакети з нового виду поліетилену повністю піддаються розкладанню під впливом природного впливу різних чинників навколишнього середовища.

З огляду на реальну загрозу екологічної катастрофи, виробництво пакетів з  біорозкладного поліетилену є ефективним рішенням непростого завдання. Використання біорозкладаних пакетів замість пакетів з традиційного поліетилену здатне значно поліпшити екологію окремо взятого міста і всієї планети.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости