Перевезення військової техніки

Автомобільні дороги, якими користуються всі автомобілісти, заборонено використовувати для самостійного пересування військової техніки, незважаючи на це існує маса причин, за якими необхідно змінити місце розташування несамохідної і самохідної техніки:

  • Доставка до місця здійснення ремонтних робіт;
  • Доставка на полігон, для проведення навчань;
  • Доставка нової одиниці озброєння в військову частину від заводу-виготовлювача;
  • Зміна дислокації військової частини;
  • Доставка військової техніки закордонним покупцям від заводу-виготовлювача.

З цих причин досить об’ємний пласт роботи вантажоперевізників становить перевезення військової техніки.

Етапи виконання військових перевезень.

З технічної точки зору перевозка военной техники не має разючих відмінностей від перевезення цивільної техніки негабаритних розмірів. Всі вимоги, що пред’являються до вантажів під час перевезення сільськогосподарського комбайна або кар’єрного екскаватора — справедливі в разі транспортування танка або БТР:

  • Оформлення супровідної і дозвільної документації;
  • Дотримання вимог до позначення негабаритного вантажу;
  • Забезпечення машин прикриття і супровід ДАІ і т.д.

Етапи виконання проекту перевезення військової техніки такі як у цивільній, від надходження замовлення, до розвантаження в пункті призначення.

Військова самохідна техніка являє собою дуже потужні апарати з високою прохідністю, тому навантаження на трал своїм ходом з використанням аппарелей не викликає складності. У разі несправності або перевезення несамохідної військової техніки використовуються підйомні крани та інші засоби такелажу.

Кріплення об’єктів на тралі має забезпечити безпеку пересування на протязі всього перевезення. Розташування військової техніки на тралі має бути сплановано так, щоб навантаження на вісь напівпричепа не перевищувала максимально можливу.

Транспортування повинна здійснюватися тільки професійним водієм з великим досвідом здійснення негабаритних перевезень.

Відмінності військових перевезень від цивільних.

Незважаючи на всі подібності у військових перевезень є свої особливості. В силу специфічності вантажу, крім ДАІ такі перевезення контролює ВАІ — військова автомобільна інспекція. ВАІ зобов’язана забезпечити збереження мілітаризованого вантажу, простежити за безпекою техніки під час пересування. Крім того перевезення військової техніки може здійснюватися тільки під охороною особового складу. Для цих цілей виділяють необхідну кількість військових, які супроводжують техніку в окремому автомобілі, але в складі колони.

Таким чином стає зрозуміло, що перевезення військової техніки — легке завдання для високопрофесійної компанії, що займається вантажоперевезеннями.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости