Підгузники для дорослих: як правильно вибрати ?

Якщо ваша близька людина змушена використовувати підгузники, важливо забезпечити їй комфорт і захист. Тому потрібно грамотно вибрати підгузники з точки зору функцій і зручності.

Є ряд випадків, коли використання памперсів стає необхідністю. Наприклад, якщо ваш близька людина майже не пересувається або прикутий до ліжка, у випадках перенесеної хірургічної операції, важкої хвороби, після травм. Або ж через вік відчуває велику слабкість і не може самостійно стежити за гігієною, а також не відстежує позиви.

Поглинання підгузників

Це найважливіший критерій даного товару. По суті, це основне призначення памперса. Підгузник може вбирати від 700 мл до 3 літрів виділень. Ступінь поглинання вказується на упаковці, наприклад, такими позначеннями: Super і Super Plus — висока вбираність, Maxi, X-Plus — максимальне поглинання.

Виходите з потреби. Найбільший ступінь поглинання знадобиться, якщо ваш родич — лежачий. Також зверніть увагу, що нічні підгузники вбирають більшу кількість рідини, ніж денні.

Форма підгузників

Потрібно звертати увагу також на форму і принцип застібок, це важливо для зручності використання. Якщо ваш підопічний — лежачий хворий, то найкращий вибір — закриті подгузники для взрослых DAILEE з липкими застібками з боків. Його завдання — надійний захист від протікання.

Якщо людина має особливості будови тіла (наприклад, зайва вага і повнота або, навпаки, худоба, або, припустимо, худі ноги й повний тулуб і так далі), то краще використовувати підгузники-трусики, без застібок, вони будуть повторювати будову тіла. Або ж можна використовувати вкладиші.

Напіввідкриті підгузники-трусики на поясі, з відкритими стегнами, підійдуть тим людям, які пересуваються (на ногах або навіть в колясці), але при цьому самостійно не контролюють позиви. Такі памперси захистять від протікання, а також від пітливості і подразнень — шкіра дихає і залишається сухою. А також вони непомітні під одягом.

Перевірте якість застібок (як липучок, так і пояси), вони повинні міцно фіксуватися і не слабшати при багаторазовому зніманні і надяганні підгузника.

Вибирати памперс потрібно за розміром. Якщо памперс великий, то будуть протікання, якщо малий, то він буде натирати. Щоб не помилитися з розміром, виміряйте обхват талії вашого родича. А щоб зрозуміти, з яким ступенем поглинання потрібен підгузник, можна спробувати прикинути, який обсяг сечі виділяє людина.

Дихаючий шар

Залежно від технологій і бренду підгузник може бути з дихаючим і не дихаючим верхнім шаром. Що краще? З одного боку, підгузники з що не пропускають повітря матеріалів (латекс, клейончасті матеріали) дешевше. Але без повітря шкіра не дихає, такі підгузники часто викликають алергію, попрілості, в результаті носіння таких памперсів може привести до висипань і подразнення шкіри, а також це може спровокувати розвиток грибкових інфекцій в статевих органах. А далі — свербіж, дискомфорт, порушення сну, нервозність.

Шкіра літніх людей, а також лежачих дуже сприйнятлива до такого впливу. Не можна допускати виникають ран, вони можуть дуже довго не гоїтися. Підгузник, які не дихають не підходить і для діабетиків. Робимо висновок — краще все ж придбати дорожчі гигиенические товары для взрослых СУХО, але дихаючі.

Корисний лайфхак: вкладиші можуть зберегти ваші фінанси. Вони зручні і для лежачих людей похилого віку, і для сидячих, і для активних. Вкладиш можна міняти частіше, ніж підгузник. Вкладиші добре вбирають вологу, зручні, кріпляться за допомогою липкої смуги. Вибираючи вкладиш, зверніть увагу — жіночі і чоловічі відрізняються за формою.

Найголовніше — переконатися в надійності вироби, зручність використання і мінімізації ризиків для здоров’я вашого підопічного.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости