Покупки в інтернет-магазинах США: чому це вигідно?

Частіше купуєте речі в інтернет-магазинах, ніж у звичайних? В такому випадку вам, швидше за все, відомо, що при транспортуванні товарів в Україну з Америки надзвичайну важливість відіграє те, скільки триває доставка товарів з США, і отримання всіх речей в цілості й схоронності.

Якщо ви плануєте вперше здійснити покупку в інтернет-магазині США, у вас є прекрасна можливість зробити це прямо зараз у режимі онлайн. А якщо подібний досвід трапляється з вами не в перший раз, то вам напевно відома хороша репутація і очевидні переваги компанії EasyXpress. Користуйтеся послугами компанії на сайті https://easyxpress.com.ua/ і отримуйте будь-який товар, замовлений з найширшого асортименту інтернет-магазинів США, максимально швидко.

Сучасні американські онлайн-маркети повні найрізноманітніших пропозицій:

  • дизайнерський одяг і стильне взуття; дитячі іграшки;
  • будь-які книги;
  • побутова техніка;
  • музичні інструменти.

І це лише мала частина того, що є в інтернет-магазинах США. Радує, що будь-який з цих товарів можна замовити, де б ви не знаходилися, тому у кожного жителя України є вільний доступ до даної опції.

Переваги компанії EasyXpress

Компанія EasyXpress дає своїм замовникам такі переваги:

  • ​​покупка оригінальних речей від відомих брендів, які неможливо купити ні в одному українському магазині;
  • вигідна вартість товарів, іноді в два рази нижче.

За допомогою компанії EasyXpress ви зможете отримувати будь-які товари, навіть ті, для яких не передбачена пряма доставка на територію України. Крім того, додатковим бонусом є низька додаткова плата за доставку замовленого товару (в порівнянні з альтернативними українськими пропозиціями).

У чому ж основні переваги доставки товарів з інтернет-магазинів за допомогою послуг компанії EasyXpress? Якщо маса замовленого товару не перевищує 300 грам, ціна за перевезення не перевищить 3,6 $, в той час як в інших компаніях без перебільшення ця цифра в 7-8 разів вище. Вам не варто боятися додаткових витрат у вигляді комісій і доплат — оплатити необхідно тільки перевезення і доставку. Кілограм товару, перевезений завдяки компанії EasyXpress, обійдеться вам всього в 12 $. Доставка з США в будь-яке місто України не займе багато часу, близько 9-10 днів.

У разі виникнення будь-яких питань — ви можете звернутися до консультантів компанії, а якщо виникне непередбачена ситуація — грамотно і з розумом дозволити її.

4 кроки, що відокремлюють вас від покупки:

  1. Безкоштовна проста реєстрація на сайті компанії EasyXpress.
  2. Отримання поштової адреси в США, яку вона визначить для доставки товарів під час реєстрації в американському онлайн-маркеті (абсолютно безкоштовно).
  3. Реєстрація на сайті компанії EasyXpress з обов’язковим зазначенням tracking number (номер, за яким можна відстежити посилку).
  4. Буквально через тиждень ви будете мати можливість отримати замовлений товар у відділенні Нової Пошти в тому місті України, в якому ви проживаєте.

Також кур’єр може доставити замовлення безпосередньо до вашого будинку за вказаною адресою. Існує ще варіант самостійного отримання посилки в київському офісі. Всі ці способи дуже зручні.

Як же відбувається процес доставки товарів? Після отримання особистої адреси в Америці, куди буде доставлений товар місцевим інтернет-магазином, він відразу ж відправляється в Україні. Поки посилка долає відстань з США до України, ви зможете відслідковувати всі її переміщення на сайті EasyXpress, де у вас буде свій особистий кабінет. Тоді за вами залишається найпростіше — отримати товар в будь-який зручний для вас час!

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости