Повірка лічильників тепла в Києві: чому це так важливо

Лічильники тепла — це прилади, які дозволяють зекономити на оплаті за теплоносій, тож їх встановлення є правильним рішенням. Але тільки встановити таке обладнання мало — його треба періодично обстежувати, щоб господар житла мав впевненість у тому, що показники відповідають дійсности. До то го ж, це є необхідністю і за законодавством.

Лічильник тепла повинен коректно демонструвати кількість теплоносія, що був використаний, та його температуру, а для цього його треба повіряти раз на чотири роки. Без цього користуватися приладом надалі буде неможливо.

Повірка лічильників тепла в Києві здійснюється двома різними способами: перший — це повірка на місці, другий — самовивіз до лабораторії. І саме він є більш комфортним для господаря.

Якщо вибрано перший спосіб, потрібно буде здійснити демонтаж лічильника, витратити час на те, щоб відвезти його до лабораторії, а потім ще й чекати. Навіть якщо все це робить майстер, витрати часу дуже недоцільні.

Повірка на місці порівняно з цим має багато переваг, оскільки вона займає набагато менше часу. Здійснюється процес дуже просто: майстер приїжджає на місце, перевіряє обладнання з використанням спеціального мобільного пристрою та видає господарю документ на повірку. Якщо лічильник працює коректно, все закінчується швидко і знімати нічого не треба.

У разі, коли процес перевірки показує якусь несправність, майстер може забрати прилад та повернути його після ремонту. В такому разі монтаж та опломбування також здійснюються спеціалістами. І це все одно буде набагато швидше: стандартно на повірку лічильника у лабораторії витрачається до 14 робочих днів, а на ремонт — ще стільки ж. Тобто навіть якщо несправність дійсно є, роботи буде проведено за два тижні максимум.

До того ж, перевірка на місці може проводитися будь-коли, тобто господарю не доведеться орієнтуватися на період до опалювального сезону, як у разі лабораторної перевірки. Адже якщо лічильник знімається, коли тепло вже дали, господар квартири на час перевірки платить так, як громадяни, що не мають приладу.

В усякому разі важливо, щоб перевірка на місті здійснювалася сертифікованою компанією, спеціалісти якої мають великий досвід та відповідне обладнання. Тож киянам треба звернути увагу на Службу повірки лічильників, яку було засновано у 2014 році і якою за час роботи перевірено вже більше мільйона лічильників, що свідчить про довіру споживачів.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости