Причини недовіри до МФО і спростування їх на прикладі «КЛТ КРЕДИТ»

Як у Всесвітній мережі, так і в реальному житті ми можемо спостерігати неоднозначне ставлення суспільства до такого явища, як мікрокредитування. Для когось це — «грабунок», для інших — реальне вирішення нагальних проблем. Хтось розсипається негативними відгуками на рахунок непомірних штрафів і навідувань до їхніх домівок невблаганних колекторів, в той час як інші дозволяють собі купляти за допомогою кредиту нову техніку і дорогих домашніх улюбленців. При цьому вчасне повернення грошей в МФО не завдає їм особливого клопоту.

Головне правило, яким повинен керуватись українець, вагаючись, чи варто звертатись до послуг мікрофінансових організацій — авторитет компанії та прозорість умов ведення діяльності. Завжди варто уточнювати всі деталі, наприклад, розмір штрафних нарахувань при невчасній виплаті боргу, зміну відсоткової ставки на «штрафні дні» і т.д.

Часто здійснюється одна й та сама ж помилка — надання великої ваги прочитаним відгукам про роботу компанії. Не варто опиратись на них беззастережно, адже в умовах жорсткої конкуренції ніщо не заважає «топити» конкуруючу сторону таким нехитрим, але насправді дієвим методом.

А спеціально для тих, хто все ще ставиться до МФО із недовірою, варто розвіяти найпопулярніші стереотипи.

МФО — нелегальні організації

Тому, хто продовжує стверджувати, що МФО працюють не у відповідності із законом, варто провірити реєстрацію вибраної компанії у реєстрі Національного банку України. Більш того, окрім повного контролю діяльності МФО з боку влади, закон вимагає від мікрофінансових інститутів максимального розкриття усіх умов роботи із клієнтами. Якщо раніше їм вдавалося вказувати непомітним шрифтом приховані платежі, захмарні штрафи й пені, або ж взагалі не прописувати їх у договорах, то тепер це неможливо.

Вибравши своїм персональним кредитором компанію «КЛТ КРЕДИТ», одразу ж після вказання бажаної суми онлайн кредиту в Україні і зручного терміну угоди Ви отримуєте на цій сторінці kltcredit.com.ua/ua/golovna остаточну суму до оплати. Про умови санкцій відносно злісних неплатників вказується в електронному договорі, який укладається між сторонами ще до переведення запитаної суми на карту позичальника.

Експрес-кредит — це швидко, а тому невигідно

Безсумнівно, кредити від МФО видаються дуже швидко — впродовж однієї години після звернення. Але це не здійснює якогось впливу на вартість послуг компанії. Все залежить від фінансової політики тієї чи іншої установи. Наприклад, «КЛТ КРЕДИТ» встановив фіксований розмір відсоткової ставки — 1,62% на день. В перерахунку на річні ми отримаєм доволі високий відсоток. Але хіба в МФО видають кредити на рік? Ні, звичайно ж. Якщо брати кредит розміром 5 000 гривень на 2 тижні, переплата складе ледь більше 20%. А враховуючи, що на перші звернення діють знижки (50% і 25% — в перший і другий раз), цей показник ще й істотно «урізується».

До МФО звертаються тільки малозабезпечені

Насправді ж, МФО мають свої інструменти перевірки платоспроможності позичальників. Автоматичні скорингові системи схвалюють набагато більшу кількість заявок, проте і тут із клієнтами не співпрацюватимуть, якщо вони очевидно не здатні вчасно виплатити свій борг. 4 критерії відбору клієнтів від «КЛТ КРЕДИТ»:

1) повноліття;

2) наявність українського громадянства;

3) наявність паспорта і коду ІПН;

4) наявність мінімальних доходів.

  • Anton Prituliak

    Пару раз видел рекламу «Клт кредит» в интернете. Уже тогда заметил, что по условиям кредитор выгодно отличается от других организаций. Недавно всё-таки решил оформить у них займ, и был приятно поражен — ставка нестрашная, да еще и со скидкой, договор честный, способы выплаты разные. Только бы постоянным клиентом не стать, лучше все таки на своих кровных тянуть

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости