Продукція компанії Festo

Раніше лише в невеликій частці всіх галузей промисловості виробництво виконувалося в чистих приміщеннях. Сьогодні, навпаки, виробництво в чистих приміщеннях виконується не тільки при виготовленні електроніки, фотоелектричного обладнання, медичної техніки і напівпровідникових компонентів. У багатьох інших галузях промисловості також потрібні компоненти, які підходять для використання в чистих приміщеннях.

Які продукти компанія Festo пропонує для використання в чистих приміщеннях?

Ви можете використовувати будь-які циліндри, клапани, пристрої захоплення, приводи, будь-які системи переміщення, вакуумні системи, системи стисненого повітря, датчики, фільтри, регулятори і фітинги з більш ніж 80 серій продукції Festo в чистих приміщеннях класу ISO 7. Більшість з цих продуктів підходить для використання в приміщеннях класів 6 і 5, а багато хто може навіть використовуватися в приміщеннях класу 4. Ми також надаємо індивідуальні спеціальні рішення за запитом.

Стандартні сертифіковані продукти

Які з продуктів, масово випускаються компанією Festo, підходять для чистих приміщень?
Компанія Festo поставляє продукти, які підходять для всіх рівнів класифікації чистих приміщень:

багато з наших масово випускаються можуть використовуватися для приміщень класів 4 і 9 ISO. Результат — перевірена якість і швидке постачання за доступною ціною.

Спеціальні рішення доступні для класів 1-3 ISO.

Чисті приміщення, класи 7-9: весь асортимент продуктів від Festo

Майже всі продукти Festo можна використовувати в чистих приміщеннях класу 7 і вище.

Чисті приміщення, класи 4-6: спеціально протестовані, масово випускаються продукти відповідно до ISO (класи 4-6).

Багато з наших масово випускаються протестовані для використання в чистих приміщеннях. Багато з наших продуктів сумісні з класами 4-6 ISO.

Продукти, відповідні ISO, клас 4
Продукти, відповідні ISO, клас 5
Продукти, відповідні ISO, клас 6

Чисті приміщення, класи 1-3: продукти, що випускаються відповідно до ISO (класи 1-3).

Ці продукти виробляються відповідно до вимог замовника, а потім передаються в серійне виробництво.

Яким чином компанія Festo сертифікує продукти для чистих приміщень? Яким чином класифікується продукція для чистих приміщень? Як правильно вибрати продукцію для чистих приміщень? Що слід враховувати при використанні продукції в чистих приміщеннях?

Щоб допомогти вам правильно вибрати продукцію для експлуатації в чистих приміщеннях, ми зібрали всі протестовані компоненти серед понад 80 серій продукції Festo в нашому каталозі prominstal.com.ua/ru/catalog/pnevmoavtomatyka-festo/ для чистих приміщень, включаючи всі типи пневматичних приводів, клапани та пневмоострова, підготовку стисненого повітря і аксесуари, а також технологію електроприводів . Як правило, цього асортименту буває досить.

Якщо ви зацікавлені в продукті, який ми ще не тестували на придатність для використання в чистих приміщеннях, ми із задоволенням протестуємо його для вас за запитом. Наші фахівці завжди раді відповісти на будь-які інші питання, які можуть у вас виникнути, а також адаптувати певні продукти для відповідності стандарту ISO 4.

Як працює доставка?

Багато з наших компонентів знаходяться на складах по всьому світу і доступні для замовлення, забезпечуючи економію часу і грошей на доставку; збірка і підготовка цих компонентів до відправки виконується в належних умовах. Потім ви можете провести на місці експлуатації заключну мийку і очищення доставленої продукції.

 

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости