Професійний Ремонт iPhone в Києві

Навіть сама надійна техніка періодично виходить з ладу, піддається механічних пошкоджень і в цьому випадку Iphone не є винятком. Під час експлуатації смартфон може впасти на тверду поверхню, що може стати причиною не тільки деформації корпусу, а й більш серйозних поломок. Виниклі несправності негативно відбиваються на зовнішності і функціонуванні гаджета, а також викликають дискомфорт у користувача.

Якісний Ремонт iPhone в Киеве повинен виконуватися професійними фахівцями в сервісному центрі. Це дозволить гарантувати правильну послідовність виконання робіт спрямованих на усунення поломок і як результат — стабільна працездатність смартфона протягом тривалого періоду. При самостійному проведенні ремонту є ризик погіршити стан пристрою і пошкодити деталі, що може привести до повного виходу з ладу смартфона.

Особливості виконання ремонту в СЦ AppService

Перед виконанням ремонту фахівці ретельно оглядають пристрій і виконують діагностику, що дозволяє швидко і точно виявити несправність. Після її проведення озвучується перелік робіт, які необхідно здійснити для відновлення працездатності гаджета, обумовлюються терміни робіт і підсумкова вартість. Після отримання згоди від клієнта майстер приступає до роботи. На завершальному етапі ремонту телефон перевіряється і тестується.

Поширені поломки, з якими стикаються власники Iphone:

 1. швидко розряджається батарея;
 2. механічні пошкодження екрану і корпусу;
 3. попадання вологи всередину корпусу;
 4. проблеми з програмним забезпеченням;
 5. не працює камера, мікрофон, динамік, фізичні копки, FaceID / TouchID;
 6. нестабільний сигнал мобільного мережі, Wi-Fi;
 7. вихід з ладу роз’єму живлення і інші несправності.

У нас є все необхідне для відновлення корпусу, встановлення нових комплектуючих і стабільної роботи програмного забезпечення. При потребі буде проведена замінена дисплея, камери, динаміків, роз’єм, внутрішніх деталей, оновлена прошивка і настройка IOS.

Скористайтеся послугами професіоналів. Переваги звернення в наш сервісний центр:

 1. Ремонт Iphone будь-якої складності різних моделей;
 2. Досвідчені майстри;
 3. Висока швидкість роботи;
 4. Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 5. Використання оригінальних запчастин від надійних постачальників;
 6. Гарантія на виконану роботу до 12 місяців;
 7. Надання комплексних послуг;
 8. Для усунення поломок задіюється професійне обладнання;
 9. Зручний спосіб оплати (готівковий / безготівковий розрахунок);
 10. Доступні розцінки.

Не знаєте де можна в Києві відремонтувати Iphone, тоді звертайтеся в наш СЦ AppService. Кваліфіковані фахівці проведуть безкоштовну консультацію, визначать причину несправності девайса і виконувати якісний ремонт з наданням гарантії.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости