Рідкі шпалери. Як вибрати?

Назву «рідкі шпалери» не слід сприймати буквально. Цей обробний матеріал являє собою композиційний конгломерат з сполучних, барвників, целюлозних волокон, ниток із шовку, бавовни, перламутру, що дозволяє створити різноманіття фактур, кольорів або візерунків.

Застосувати сухі порошки для декорування стін можна для прикраси приміщень будь-якого типу. З їх допомогою створюється дивовижна фактура, яка прикрашає житлові будинки, офіси, адміністративні будівлі. Великий каталог рідких шпалер — по ссылке.

Порошки для розчинів кваліфікуються за типом наповнювача:

  • шовкові суміші — найдорожчий вид, а наповнювачем служить натуральний шовк. Вони не вигоряють і надзвичайно довговічні;
  • бавовняні — склад складається з 100% бавовни, слюди, клею, а також фарбувальних добавок;
  • целюлозні порошки — наповнювач з деревних волокон, що склеюють речовини, різних добавок.

Продаються оригінальні шпалери у вигляді сухих порошків або готових розчинів. Найчастіше готові до застосування рідкі шпалери білі, щоб можна було за допомогою спеціальних барвників надати їм потрібний колір. Порошок розмішують з водою до густоти, що дозволяє наносити отриману кашоподібну масу на поверхню за допомогою шпателя або спеціального розпилювача. За допомогою різних інгредієнтів, що входять до складу готових порошків, досягається величезне різноманіття фактур, візерунків, кольорів, за допомогою яких можливе створення унікальних інтер’єрів.

Чому дизайнери вважають за краще шпалери з сухих сумішей?

Суміші для обробки кімнат надзвичайно різноманітні. Завдяки застосуванню різних наповнювачів створюється незвичайна фактура, виникають цікаві ефекти. Розбавлені водою шпалери рівномірно наносяться на стіну, приховують недоліки поверхні стін і виглядають як одне велике полотно без стиків.

Основні переваги рідких шпалер:

• готовий склад легко наноситься на оброблену поверхню;
• субстанція покриття стійка до різких змін температури;
• одна з відмінностей від паперових шпалер — таке покриття практично не вигорає, навіть під прямими сонячними променями;
• перед покриттям не потрібна ретельна підготовка, адже незначні пошкодження, такі як тріщини, відколи, нерівності будуть приховані декоративним покриттям;
• порошки створюються з екологічно чистих речовин, тому їх можна використовувати в усіх кімнатах житлового приміщення — вітальні, спальні, вітальні, дитячій;
• відмінна повітропроникність створює здоровий мікроклімат;
• висока адгезія і еластичність забезпечують чималий термін експлуатації, до 20 років;
• технологія нанесення на підготовлену площину виключає появу швів і стиків;
• еластичність покриття забезпечує ефект поглинання вібрацій;
• нанесення обробки не викликає ускладнень. Кашоподібна консистенція полегшує нанесення шарів суміші на найскладніші конструкції. Після висихання шар не розтріскується, зберігаючи еластичність.

Чи мають рідкі шпалери недоліки?

Перш, ніж зупинитися на цьому матеріалі для декорування стін, слід уважно оглянути стан тих елементів кімнати, куди маєте намір наносити субстрат. Він здатний приховати невеликі дефекти, але тільки не глибокі тріщини або великі нерівності. У таких випадках слід використовувати інші матеріали для усунення наявних дефектів.

Проводити вологе прибирання в кімнаті слід обережно по відношенню до поверхонь, покритих декоративним складом, адже волога сприяє зняттю матеріалу. Тому в ванних кімнатах, а також кухнях не рекомендується застосовувати шпалери з сухих сумішей, через високий рівень вологості.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости