Що таке детейлінг

Немає нічого кращого, ніж дивитися на свою чисту машину. Кожен може почистити свою машину, але щоб машина виглядала, як ніби тільки що з виставки, потрібно довго і серйозно над нею попрацювати. Фахівці, що займаються автодетейлінгом докладуть чимало зусиль, щоб ваша машина мала кращий вигляд.

Детейлінг-це не тільки миття кузова автомобіля і вакуумна чистка килимків. Детейлінг означає забратися в кожен куточок і кожну щілину автомобіля і видалити всю грязь, яка накопичилася там за довгі роки, надати йому вигляд, з яким його можна буде везти на виставку.

Вважається, що мистецтво авто детейлінг зародилося в Південній Каліфорнії, хоча точних даних про це і немає. Детейлінг від vitavto.kiev.ua, згідно з прийнятим визначенням — повсюдна внутрішня і зовнішня чистка машини, плюс накладення воску і полірування автомобіля. Детейлінг, як практика, поширився по Сполученим Штатам і перетворився в щось більше, ніж просто минуще захоплення. На даний момент тільки в США більш ніж 50 тис. Детейлер. Іноді, людина займається автодетейлінгом просто тому, що хоче почистити машину. Іноді, детейлінг стає серйозним бізнесом, наприклад, коли потрібно підготувати машину до виставки. Існують різні методи автодетейлінга.

Перший — зовнішній, який включає полірування кузова і обробку воском, обробку глиною, коригування дефектів ЛКП.

Другий — внутрішній детейлінг зазвичай включає в себе чистку різними хімічними засобами і щітками. Кожна поверхня в салоні машини повинна бути чистою, від панелі приладів, консолі і козирків до панелі інструментів.

Третій тип детейлінг — це чистка двигуна. Включає видалення мастильних матеріалів і бруду з рухового відсіку використовуючи багатофункціональні засоби для чищення та засоби видаляють жири.

Незважаючи на те, що може здатися, що детейлінг охоплює кожен аспект чистки машини, він не включає такі моменти як оббивні роботи, фарбування, роботу над корпусом і механічні заміни. Мета детейлінг — показати, якою красивою може бути машина, використовуючи для цього полірування й обробку воском ЛКП, коліс і дисків, чистку оббивки і сидінь.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости