Що таке страховий випадок і як діяти при його настанні

НАСК Оранта, ставши у 1993 році правонаступницею «Укрдержстраху», є однією з найбільших та найнадійніших страхових компаній в Україні. Її головна місія — дати можливість своїм клієнтам відчути захищеність та впевненість у майбутньому, незважаючи на будь-які обставини. Тому спеціалісти компанії постійно працюють над тим, щоб зробити страхові послуги більш доступними, зручними в оформлені та обслуговувані.

Порядок дій при виникненні страхової події

Оранта пропонує широкий спектр страхових продуктів, який включає в себе страхування життя, здоров’я, нерухомого майна, автомобіля та деякі інші послуги. У клієнтів є можливість оформити будь-який з них в електронному вигляді он-лайн, не виходячи з дому. Якщо виникає страховий випадок, треба в першу чергу звернутися до представника компанії за допомогою та отриманням вказівок стосовно своїх дій, щоб не допустити зміни обставин або збільшення розмірів збитків.

Також клієнту необхідно впродовж десяти робочих днів після страхової події надати заяви про відшкодування збитків за встановленою формою. Якщо подія відбулася за кордоном, то документ подається не пізніше десяти робочих днів після в’їзду на територію України.

Yes

Обов’язкові властивості страхових випадків

Виплати, що стосуються страхового випадку, здійснюються компанією в разі, якщо він прописаний у страховому договорі. При цьому повинні бути дотримані наступні умови:

  • випадки не признаються страховими, якщо клієнт заздалегідь знав про подію;
  • умови та властивості випадку повинні повністю збігатися з умовами договору;
  • страхова подія повинна відбуватися під час дії договору.

Компанія має право відмовити у виплатах по страховому випадку в разі несвоєчасного внесення клієнтом страхового внеску.

Що не може бути визнано страховим випадком

Будь-яка страхова компанія працює згідно з діючим законодавством. Вона може висувати обмеження стосовно страхових випадків. До них відносяться події:

  • які мають закономірність;
  • про причини і наслідки яких клієнт знав заздалегідь;
  • що відбулися з вини застрахованої особи (окрім ОСАГО).

В договорі мають бути прописані умови, коли винна в страховому випадку людина є відомою, її винність доведена державними органами та законодавство дозволяє компенсувати збиток потерпілій стороні його коштом.

Зазвичай компанія не вважає страховим випадком збиток, нанесений клієнту державними органами.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости