Що таке стретчінг?

Стретчінг — це особливий вид фітнесу, який спрямований на поліпшення гнучкості і пластичності тіла. Дана система вправ однаково популярна як серед молоді, так і серед людей старшого віку. Тому розберемося детально, що таке стретчінг і чому варто ним займатися.

Заняття мають на увазі чергування напруження і розслаблення м’язових груп, що сприяє швидкому відновленню сил. Вправи на розтяжку здійснюються після попередньої розминки з поступовим збільшенням навантаження. Тренування по стретчінгу можна робити як самостійно, так і в доповненні з основним комплексом фітнесу або аеробіки. При розминці слід виконувати махові рухи руками, стрибати на скакалці та швидко ходити.

Варто зазначити, якщо вас цікавлять заняття стретчінгом, то радимо перейти за даним посиланням https://sporty.ua/sportclubs/streyching/ вже зараз.

Основні переваги від регулярних занять стретчінгом

Завдяки регулярним тренуванням можна запобігти старінню, а ваші м’язи і суглоби не втратять свою рухливість. Заняття істотно зміцнять імунітет і поліпшать ваш емоційний стан.

Користь від стретчінга полягає в:

  • поліпшенні кровообігу;
  • уповільненні процесів старіння організму;
  • зниженні ризику отримання травм;
  • підвищенні тонусу м’язів;
  • знятті психологічної напруги;
  • запобіганні м’язовому болю;
  • усуненні сольових відкладень.

Варто відзначити, що сайт https://sporty.ua/ допоможе вам знайти студію або фітнес-клуб, де проводять заняття по стретчінгу.

Спеціальний комплекс вправ діє на м’язи розслабляючи і допомагає впоратися з больовими відчуттями і напругою. Заняття стретчінгом дозволяють попередити розвиток хвороб серця і судин, а також нормалізувати ваш сон. Перед записом на тренування бажано проконсультуватися з лікарем. Дана система вправ часто застосовується для вагітних жінок і людей, які бажають прибрати жирові відкладення.

Якщо вам сподобалася наша стаття про стретчінг, то розкажіть про неї друзям у соціальних мережах, а також підпишіться на нашу розсилку, щоб бути у курсі. До зустрічі!

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости