Що вибрати: мікрокредитування або онлайн-займ?

У людей часто виникає необхідність взяти в борг відносно невелику суму грошей на короткочасний термін, незалежно від того, наскільки добре вони вміють планувати свої особисті фінанси.

Причиною цього може стати велика покупка, що пробила «діру в бюджеті», незапланована трата (наприклад на ремонт машини або лікування), втрата або крадіжка грошей, причин може бути безліч, і їх перерахування можна було б присвятити окрему статтю.

Однак ця стаття не про це, зараз ми хотіли б розповісти вам про переваги і недоліки мікрокредитування і онлайн-кредитів, а так само порівняти їх між собою.

По суті своїй мікрокредити і онлайн-кредити дуже схожі між собою, і ті і інші видаються на відносно невеликі суми і досить короткий термін (правда як правило з можливістю пролонгації при своєчасній виплаті відсотків), не вимагає великого пакета документів, поручителів і довідок про доходи . Однак є між ними і досить-таки суттєві відмінності, і саме їх ми зараз і розглянемо.

Переваги та недоліки онлайн кредитів

До переваг онлайн кредитування безсумнівно можна віднести той момент, що для того щоб взяти кредит онлайн не потрібно навіть виходити з дому. Всі питання вирішуються протягом 10-15 хвилин в реждіме онлайн прямо за комп’ютером.

До речі, вас можуть зацікавити Ccloan отзывы, які ви можете переглянути на сайті credit-online.org.ua просто зараз.

Ще однією перевагою є спрощена навіть перед мікрокредитом скорингова схема, як правило кредитор тільки перевіряє в загальнодоступних базах інформацію про заборгованості позичальника, але за великим рахунком навіть не може її перевірити, адже карта, на яку як правило в такому разі і перераховуються кошти може бути віртуальної (коли банк не перевіряє дані власника і назватися можна як завгодно), або банально оформлена на однофамільця.

В останньому випадку однофамілець може не мати боргів, в той час як реальний позичальник, який використовує його дані, буде обтяжений кредитами.

Ще одним недоліком такого виду кредитування є необхідність в наявності банківської карти.

Плюси і мінуси мікрокредитів

Мікрокредити на відміну від онлайн кредитів вимагають присутності в офісі мікрофінансової організації, що в даному випадку є безсумнівним мінусом.

Не менш однозначним плюсом однак є те, що даний вид кредитування не вимагає наявності банківської карти, так є можливість видачі кредитних коштів готівкою.

Знову ж варто звернути увагу, що на відміну від онлайн кредиту тут можуть знадобитися додаткові документи крім паспорта, такі як:

  • — додатковий документ, що засвідчує особу (закордонний паспорт, військовий квиток, водійські права)
  • — Довідка про доходи
  • — виписка з банківського рахунку

Однак як правило додаткові документи при оформленні мікрокредиту в МФО все-таки не потрібні, або їх запрошують в зв’язку з якимись сумнівами в особистості позичальника.

Підбиваючи підсумки

І так, ми з’ясували, що мікрокредитування і онлайн кредит мають набагато більше схожого, ніж відмінного, і при цьому ні той ні інший не мають вирішальних переваг, а кожен може більш зручний в конкретній ситуації.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости