Що ж таке SERM, навіщо і кому це потрібно?

Якісний підхід до роботи полягає не тільки в тому, щоб очистити результати пошуку, як тільки репутація вже в біді. Компанії повинні усвідомлювати, що всі їхні дії повинні привести до добре зарекомендували себе відгуками, які можуть надати величезний вплив на сприйняття їх бренду.

SERM — що це?

SERM — в перекладі з англійської мови, розшифровуються як «Search Engine Reputation Management», на мові нам звичному — «управління репутацією в пошукових системах». Інакше кажучи SERM від OnlineReputation управляє тим, що пишуть про Вас або Ваш бізнес в мережі.

Багато людей вважають, що моніторинг інформації про себе — це не має значення і ніхто не буде цим займатися, але якщо Ви коли-небудь бачили, як нехитре відео, зняте на камеру звичного смартфона, стає вірусним, Ви розумієте, як швидко поширюється інформація.

Управління репутацією в Мережі

Коли хтось публічно говорить про Ваш бізнес тільки хороше, Ви, хочете, щоб про це дізналися всі. Якщо це було зроблено онлайн, Ви можете посилатися на позитивні відгуки, завдяки яким до Вас прийдуть нові клієнти. Однак, якщо деякі поширюють негатив про Вас, такі коментарі можуть переходити з форум до форуму, отримувати ре пости в соц мережах.

Вашому Бізнесу в першу чергу потрібен SERM в наступних випадках:

  1. недобросовісні конкуренти замовили поширення негативу про Вашу компанію;
  2. пошукова видача певної Вашої компанії заповнена негативними відгуками про Вас;
  3. пошукова видача заповнена не правдивою інформацією про товар / послугу
  4. нова сфера діяльності ще не встигла стати популярною

Для кого корисний SERM?

  • Бренди
  • Товари
  • Компанії
  • Веб сайти

Недобросовісні конкуренти можуть завдати Вам величезної шкоди. Реальні негативні відгуки не менш небезпечні. В Інтернеті завжди все прозоро. Якщо навіть ЦРУ не може приховати свої дані, то чи є сенс говорити про прості інтернет-проекти. При цьому, не всі люди щедрі на позитивні відгуки і одночасно не шкодують сил і часу, щоб очорнити ім’я компанії. Причому негативних відгуків завжди у 2 рази більше, ніж позитивних.

І хотілося б додати:

SERM є масштабною роботою над поліпшенням репутації вашого бізнесу. Якщо ви хочете дізнатися про свою репутацію і поліпшити її, без допомоги кваліфікованих компаній вам не обійтися. Створення успішного іміджу вашої компанії, моніторинг і поліпшення пошукової видачі, комунікація з користувачами потрібні для того, щоб тримати інформаційне поле в чистоті.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости