Шокер — що слід знати про засоби самооборони?

Електрошокер — це невеликий пристрій самооборони, який генерує електричну напругу, тимчасово паралізує нервову систему нападника. Сила струму дуже низька, завдяки чому електрошокер пригнічує противника, не завдаючи травм.

Традиційний шокер являє собою прямокутний пристрій розміром з калькулятор або пульт від телевізора, але є також електрошокери, які виглядають як ручка, мобільний телефон або парасолька. Незалежно від форми, ця популярна електричне зброя повинна виконувати свою функцію — зупиняти атаку і дозволяти атакованій людині втекти.

Хто може купити електрошокер?

Теоретично тільки люди, які отримали офіційний дозвіл, можуть мати предмети, що використовуються для виведення з ладу людей, що використовують електрику низької напруги. На практиці електрошокер може придбати будь-який бажаючий, на сайті https://paralizator.com.ua, тому що дозвіл на електрошокер не потрібно, якщо пристрій виробляє середній струм не більше 10 міліампер, і такі пристрої є в збройових магазинах. Як правило, більш високі значення струму не допускаються в електрошокерах, тому що всього 25 міліампер може викликати миттєву смерть. Цей пристрій повинен вивести з ладу нападника, а не вбити атакуючого.

Як працює електрошокер?

На кінці електрошокера є два виступаючих протилежних краї з невеликими штифтами (по одному або по два з обох сторін). Після розблокування пристрою і натиснення відповідної кнопки через електроди на кінцях починає текти струм 20 000 — 500 000 В. Хоча ці значення вражають, слід пам’ятати, що виробляється дуже низька сила струму, яка не представляє небезпеки для здоров’я і життя зловмисника.

Після дотику до тіла агресора електрошокером (навіть через одяг) його нервова система паралізується, завдяки чому жертва нападу може спокійно піти і викликати поліцію. Ефект виведення з ладу після використання електрошокера триває кілька хвилин.

Види шокеров — який пристрій вибрати?

Традиційні електрошокери мають просту, надійну конструкцію, легкі та ефективні, і в той же час не дорогі. Вони виводять зловмисника з ладу після дотику пристрої до тіла.

Електрошокер, що викидає електроди на відстань, називається тазер. Радіус дії електродів зазвичай становить близько п’яти метрів, тому можна знерухомити агресора, зберігаючи при цьому безпечну відстань. За ефективністю пристрій аналогічно ручним моделям, але ціна тазерів зазвичай набагато вище.

Також доступні електрошокери, наприклад, в корпусі ліхтаря — їх велика перевага — елемент раптовості на стороні. Однак варто розуміти, що в деяких моделях площа контакту занадто мала, щоб пристрій міг ефективно шокувати нервову систему атакуючого. Про всяк випадок краще вибрати класичний тип електрошокера або мати перцевий балончик для самооборони, що дешево, ефективно і не вимагає фізичного контакту з агресором.

 

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости