Штучні ялинки: які їхні переваги

Зовсім скоро настане свято, гаряче улюблений і діточками, і дорослими. Це Новий рік. Тому вже зараз варто подбати про наявність у будинку «пухнастою красуні» – ялинки.

Але не обов’язково витрачати півдня на походи по торговим точкам. Можна купити штучну ялинку в інтернет-магазині https://sigagroup.com.ua/ru.

Новорічні штучні ялини можуть мати висоту від декількох десятків сантиметрів до декількох десятків метрів. Для побутових цілей підійдуть ялинки від 20 см до 3 метрів. Найменшими ялинками можна прикрасити робочий стіл, а більші штучні дерева розмістити на підлозі в центрі залу або на вулиці.

Переваги штучних ялинок

 1. економічність
  Не потрібно купувати нову ялинку щороку. Термін служби залежить від того, з якого матеріалу зроблена ялина і може становити 10-15 і навіть більше років.
 2. практичність
  Штучна ялинка не обсипається і після новорічних свят не доведеться збирати голки по всьому приміщенню. Крім того, ялинки легко складаються і забираються, так як їх гілки на шарнірах.
 3. гіппоалергенна
  Штучні дерева виготовляються з екологічно чистих матеріалів. Вони повністю безпечні для людей з алергією.
 4. Пожежна безпека
  Якісні моделі штучних ялинок витримують температуру до +110 градусів.
 5. Турбота про навколишнє середовище
  Щороку, встановлюючи на свято штучну ялинку, ви рятуєте живе дерево.

Як вибрати штучну ялинку

Головне, на що варто звернути увагу при покупці штучної ялини – матеріал виготовлення. Від цього залежить термін служби дерева, його зовнішній вигляд і якість.

 • Ялинка з ПВХ – «голочки» м’які, майже тряпочние. Це найпростіший варіант. Мішура з ПВХ накручується на гілки – і так з’являється ялинка з голками.
 • Ялинка з волосіні – голки частіше жорсткі, довгі, і стирчать, немов йоржики щітки. Голки з волосіні накручують на гілки за таким же принципом, проте вони виглядають інакше і більше схожі на соснові.
 • Ялинка з литого пластика – штучне дерево з максимально реалістичним ефектом. Гілки такої ялинки відливають з гуми в формах, а потім їх з’єднують в ялинку. Гумові голки пружні, щільні, можуть імітувати будь-яку хвою. Ялинки з литою хвоєю дуже схожі на натуральні.
 • Матеріал виготовлення – важливий, але не єдиний ознака якісної ялинки. Щоб штучне дерево ідеально підійшло для вашого свята та прослужило не один рік, візьміть до уваги ще кілька порад.

Визначтеся з розмірами
Традиційно штучні ялини нижче 120 сантиметрів встановлюють на стіл, табурет або комод. Для веселого дитячого хороводу ялинку краще розміщувати на підлозі, звідси і рекомендована висота від 150 см. Не забудьте залишити простір сантиметрів 15-25 до стелі, якщо планується маківка або зірка.

Виберіть тип збірки
Ялина може бути складаний і розбірний. Вибирайте розбірні моделі, після свят дерево можна легко розібрати по деталях і скласти в коробку. У складаний моделі гілки при складанні притискаються до стовбура.

Виберіть вид, стиль і колір
Елегантна ялина або пишна сосна? Це справа смаку. Вибирайте ту, яка більше сподобалася. Крім традиційних зелених відтінків хвойного дерева є варіанти зі сніговим напиленням. Для шкіл та ДНЗ ідеальний варіант – класична пишна сосна.

 

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости