Сучасна косметологія та її роль у житті жінки

Зовнішність є видимою оболонкою людини. Особливо важливу роль ця оболонка відіграє в житті дівчат і жінок будь-якого віку. Актуальне кредо справжніх леді звучить так: «який б рід діяльності ви не вели, скількох дітей би не ростили, прекрасно виглядати — першорядне завдання».

Звичайно, зовсім молоденьким дівчатам (до 20 років) поки рано хвилюватися про проблеми шкіри, викликані старінням і в’яненням. Однак, чим старшою стає жінка, тим більше з’являється потреба доглядати за собою. Навіть найбільша помилка, яка допускається представницями прекрасної статі — це самостійний підбір косметики та процедур. Повірте, такий стан речей тільки погіршить стан вашої шкіри. 

Правила доглянутої леді

«Обличчя в двадцять — це те, чим нагородила вас природа, обличчя в п’ятдесят — результат ваших старань». Косметологічні процедури допоможуть вам продовжити молодість шкірі і надати їй сяючого вигляду.

Якщо ви відносите себе до категорії доглянутих жінок, тоді потрібно взяти за правило: догляд за обличчям у спеціалізованому салоні варто проводити регулярно. Залежно від віку косметолог порекомендує вам різні методики:

  • Вік 20-25 років, мабуть, єдиний, при якому можна обійтися домашнім доглядом, а так відвідуванням  СПА салонів Львова, головне — якісними продуктами. А ще важливіше — в чотири етапи: очищення, тонізація, зволоження і захист від ультрафіолету.
  • Вік від 25 до 30 років. На цьому етапі до домашнього догляду обов’язково підключається професійний. Найчастіше даний період протікає з використанням легких процедур, які приносять додаткову тонізацію і регенерацію: чистка обличчя ультразвуком; хімічні пілінги (приблизно 1 раз в півроку); пілінг рідким газом; легка вітамінізований мезотерапія для живлення і стимуляції відновлення. Дуже важливо розуміти, що з 25 до 30 можуть почати з’являтися перші зморшки. Однак звертатися до омолоджуючих процедур ще рано.
  • Жінка в 30-40 років. Зараз — саме час почати регулярно відвідувати косметолога. Він буде коригувати і підбирати доглядаючу косметику, а також грамотно призначати омолоджуючі маніпуляції. Виділяють такі процедури: біоревіталізація на основі гіалуронової кислоти в поєднанні з пептидами і амінокислотами; плазмоліфтинг; стек гілок ліфтинг; фототермоліз, лазерне шліфування. Контурна пластика — ще один чудовий спосіб повернути скульптурну чіткість овалу обличчя.
  • Вік 50-60. Сучасна косметологія зробила такий прорив в останні роки, що на даному етапі життя жінкам необхідний приблизно такий же комплекс заходів, що і на попередньому. Єдине, що акцент зміщується з регенеруючих на заходи замісної терапії.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости