Сучасні проекти котеджів

Якими мають бути сучасні проекти котеджів – питання риторичне, адже, не дивлячись на моду, кожна родина має свій смак та свої побажання. Виходячи з цього, можна сказати, що головне в них – естетичний зовнішній вигляд та зручність для кожного члена сім’ї.

У класичному розумінні, котеджі – це будинки для проживання невеликої площі в один або півтора поверхи. Хоча на сьогодні часто можна зустріти й двоповерхові будівлі.

У чому полягають особливості котеджів

Замовляючи проект котеджу, слід враховувати наступні особливості будівлі:

  • Загальна площа повинна становити від 100 м2.
  • В домі мансардного типу розташування спальних кімнат здійснюється під дахом.
  • Камін є невід’ємним елементом котеджу.
  • Обов’язкова наявність всіх необхідних комунікацій.
  • Близьке розташування аналогічних будинків (котеджне містечко).
  • Наявність газонів з квітами, дерев.

Скільки коштує проект котеджу

Дехто вважає, що будинок можна звести не маючи креслення. Але насправді на котедж проект допомагає створенню надійної будівлі, яка служитиме не одному поколінню, а також сприяє заощадженню часу та коштів на будівництво.

В яку суму обійдеться створення креслення та документації, залежить від обраного варіанту. Вартість готових проектів від АБ «Архітектурна Кухня» можна подивитись на сайті компанії. Вона вказана за квадратний метр поруч із кожним фото. Незалежно від того, який варіант було обрано, типові проекти дають змогу дещо зекономити. А наявність необхідної документації дозволяє одразу ж закупити матеріали та перейти до будівництва. За необхідності адаптації креслення до умов земельної ділянки або побажань замовника, вартысть проекту буде дещо змінена.

Індивідуальні на котеджі проекти обійдуться дорожче та їх розробку доведеться чекати, але замовник в результаті отримає бажане житло, яке повністю відповідатиме уявленням родини про зручний та надійний дім. Під час розробки індивідуального проекту відбувається співпраця архітектора та замовників. Клієнти мають розповісти про спосіб життя родини, своє бачення дому (архітектурний стиль, загальна площа, кількість поверхів, наявність гаража, тераси, тощо), фінансові можливості. Необхідним є і вивчення земельної ділянки, на якій планується будівництво. В роботі архітектор має врахувати особливості грунту та ландшафт території, розу вітрів. Лише об’єднавши таку інформацію, можна створити надійне житло, що буде задовольняти потреби його мешканців.

Варіанти проектів котеджів від АБ «АК»

Розглядаючи проекти котеджів, варто звернути увагу на їх відповідність потребам родини:

  1. Чи достатньо буде спальних кімнат?
  2. Можливо, є необхідність в робочому кабінеті, майстерні, дитячій ігровій?
  3. Якщо є автомобіль, для нього необхідний гараж чи буде достатньо навісу?
  4. Земельної ділянки достатньо для великого одноповерхового котеджу, чи краще обрати будинок з мансардним поверхом?

Житло зазвичай зводиться не на один рік і тому варто одразу обрати найкращий варіант креслення. Маючи цікаві наробки, багато з яких неодноразово перевірені як при будівництві, так і в експлуатації, архітектори компанії АБ «АК» пропонують їх своїм клієнтам.На сайті розташовані варіанти креслень зі зручним плануванням, що здатні задовольнити різноманітні потреби. Тут є проекти котеджів з гаражем, технічними приміщеннями, просторою терасою, більярдною, домашнім кінотеатром.

Співпрацюючи з АБ «АК», забудовники отримують креслення та необхідну до нього документацію. В кінцевому результаті – котедж, який до дрібниць відповідає побажанням членів родини.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости