Сучасні слухові апарати

Такий складний та високотехнологічний пристрій, як слуховий апарат (далі СА) – річ дуже потрібна й важлива для повноцінного життя. Проте, підбором та налаштуванням пристрою не варто займатись самостійно. Краще звернутись по допомогу до фахівця, адже саме від якості апарата та правильно виставлених параметрів у налаштуваннях залежить те, чи зручно буде вам з ним у повсякденному житті.

Щоб не прогадати, рекомендуємо пройти діагностику та визначити ступінь порушення вашого слуху в центрі «Беттертон». Згідно з результатами досліджень наші спеціалісти допоможуть вам визначитись з типом та моделлю СА.

Центр слуху «Беттертон», що у Львові, пропонує своїм пацієнтам апарати для слухопротезування від лідера на ринку слухової індустрії. Річ йде про американського виробника, компанію Starkey. У нас наявний широкий асортимент виробів за цілком демократичними цінами.

Компанія «Беттертон» являє собою мережу центрів слухової реабілітації. Основна мета нашої діяльності вимірюється кількістю щасливих та задоволених клієнтів, а не числом проданих одиниць техніки.

Кожен, хто придбав апарат в нашому центрі, отримує гарантії європейської якості на придбаний товар. Також, після покупки пристрою, ви матимете змогу скористатися послугами з його налаштування чи переналаштування на протязі всього періоду використання. Наш центр зацікавлений у повноцінній реабілітації слуху пацієнта. Саме тому він відповідає за кожного, хто до нас звернувся. Ми допоможемо зробити ваше життя максимально зручним та комфортним. Від вас потрібно лише зробити перший крок на шляху до одужання — купити СА, який оптимально підходить саме в вашому випадку.

Приглухуватість – не вирок

Старіння – процес односторонній і неминучий. Деякі органи вже не можуть повноцінно виконувати свої функції та забезпечувати гарне, безперервне функціювання всіх систем. Це ж саме стосується й здоров’я вух. Вікова втрата слуху – процес незворотній, але не безнадійний. Більшість випадків можна виправити за допомогою використання новітніх пристроїв, апаратів для покращення слуху. Проведені вченими дослідження показують, що ігнорування проблеми може приректи вас на життя в повній тиші та соціальній ізоляції. Проте не допустити такого сумного розвитку подій допоможе користування СА.

Щоб зробити перший крок на шляху до повноцінного життя, ви маєте визнати проблему та прийняти її. Потім необхідно записатись на зустріч зі спеціалістом по слухопротезуванню й аудіологом. Перед тим, як йти на прийом до лікаря, підготуйтесь до зустрічі. Почитайте професійні інтернет-ресурси, поспілкуйтесь з людьми, котрі мають аналогічну проблему. Обов’язково запишіть запитання, які виникли у вас, та незабудьте задати їх спеціалісту при спілкуванні. Щоб зручніше себе почувати, попросіть когось із рідних або друзів скласти вам компанію та разом відвідати медичний центр.

Коли настане момент Х, і ви опинитесь навпроти лікаря, будьте готові озвучити йому свою проблему й перелік пріоритетів. Ця інформація потрібна для того, аби якісно надати вам допомогу.

В тому випадку, коли спеціаліст виявить у вас нейросенсорну приглухуватість, курсом рекомендованого лікування може стати лише використання слухового пристрою. Повного одужання ця річ не гарантує, але точно поверне вам можливість насолоджуватись життям та різними подіями в ньому. Користування СА покращить слух, сприйняття мови. Також дозволить майже без перешкод комуніковати з рідними, близькими й соціумом в цілому.

Технологічний процес вийшов далеко вперед, і, завдяки цьому, вдосконалилось виробництво слухових апаратів. На даний час ринок пропонує інноваційні пристрої різних кольорів та моделей. Кожен з них виконує покладені на нього функції та дозволяє корегувати налаштування відповідно до потреб пацієнта. Різноманіття модельного ряду дозволяє носити пристрій та залишатися при цьому стильним, модним й не відчувати психологічного дискомфорту.

Нещодавно проведені дослідження засвідчують, що чим раніше ви зважитесь на носіння слухового протеза, тим щасливіше ви будете себе почувати. Як там би не було, чути за допомогою СА все ж краще, аніж бути ізольованим через власну нерішучість.

Цінова політика на пристрої дуже різниться. Вона може залежати від типу використання, функціональності, моделі гарнітури. На цінник з вітрини впливає також географія виробника та його репутація. Якісні пристрої можуть служити до 5 років, за умови належного догляду за ними. На протязі цього часу необхідно забезпечити правильне користування пристроєм та вчасне усунення дрібних поломок (змінити вкладиш чи батарейку). Гарантійний термін на слухові апарати варіюється від 1 до 2 років.

Придбавши слуховий апарат в «Беттертон», ви отримаєте не лише продукт високої якості, а й послуги з подальшого обстеження, навчання користуванню гарнітурою. Також вам будуть надані рекомендації щодо корегування параметрів налаштувань.

Щоб апарат для покращення слуху не відставав від тих змін, які відбуваються у ваших вухах, необхідно раз на рік проходити обстеження. Воно покаже, що саме змінилося, чи є прогрес в лікуванні. Якщо він присутній, то спеціаліст переналаштує пристрій під нові потреби.

Якщо наших пацієнтів запитати, чи шкодують вони про те, що почали користуватися слуховим апаратом, більшість з них вам скажуть: «Я дуже шкодую, що не зважився на це раніше. Якщо зупинитись та подумати, то той час, який пацієнт провів у сумнівах, можна було б витратити на корисні та приємні справи.

Користуючись СА, ви будете почувати себе повноцінною людиною, а не «тягарем» для рідних. Тому , коли ви приймете рішення знову чути, хоча й через протез, ви порадуєте і спростите життя не лише собі, а й рідним людям!

У нашому Центрі слуху «Беттертон» ми готові приділити кожному пацієнтові стільки часу й уваги, скільки це буде потрібно для максимально можливого вирішення проблеми.

Підібрати та купити слуховий апарат можна попередньо записавшись на прийом зайшовши у наш Центр за адресою: вул. Городоцька, 44, 1 поверх (навпроти Цирку), або зателефонувавши за допомогою одного з контактних номерів: 032-253-69-65, 067-670-87-47, 050-433-37-57.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости