Сучасні термостати для фанкойлів: що потрібно знати?

Сучасні термостати являють собою не просто «мозок» вашої системи опалення та охолодження, вони перетворилися в щось більше. Безсумнівно, вони несуть відповідальність за підтримання температури у вашому житлі або офісі протягом усього року, але в залежності від того, наскільки вони «розумні», термостати можуть значно знизити споживання енергії та витрати.

Вони можуть навіть передбачити наступну хвилю спеки або заметіль, отримуючи прогнози погоди та відправляючи їх на свій смартфон.

Термостат фанкойла працює, приймаючи показники температури зовнішнього і внутрішнього повітря щодо налаштувань користувача і сигналізуючи відповідної системі, тобто тепло, охолодження, якість повітря, щоб повернути простір в прийнятний діапазон. Правильний вибір термостата забезпечить вам максимальну віддачу вашого обладнання — комфорт, ефективність та душевний спокій.

При такій великій кількості доступних варіантів вибір відповідного термостата може здатися страшним, але ми описали в загальних рисах все, що вам потрібно знати, щоб переконатися, що ви вибрали правильну модель для свого будинку.

Перед тим, як придбати терморегулятор для фанкойла необхідно переконатися, що він сумісний з обладнанням, яке встановлено у вашій системі.

Що роблять всі ці дроти?

Термінали проводки. Термостати бувають:

  • низьковольтні,
  • лінійні,
  • міллівольтні.

У низьковольтних і міллівольтних термостатах використовується тонкий дріт 18 калібру, який підключається до клем проводками на термостаті.

Системи напруги використовують набагато більш товсту проводку і часто підключаються до термостата за допомогою дротяних гайок. Незалежно від типу системи дуже важливо відключити джерело живлення перед початком роботи з будь-якими проводами.

Крім того, будь-які роботи в системах мережевої напруги повинні виконуватися тільки ліцензованими спеціалістами. Низьковольтні контрольні дроти часто мають кольорове маркування, і найменування клем є досить стандартним незалежно від виробника.

Проте, при заміні термостата найкраще маркувати свої дроти, якщо стандартні кольорові дроти не використовувалися.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости