Технології та матеріали для виготовлення зовнішньої реклами

Реклама – найважливіший інструмент маркетингової політики, спрямований на зростання обсягу продажів, прибутковості організації. Щоб переконати споживача в перевагах виробів або послуг своєї компанії, бізнесмени використовують різні способи донесення інформації.

Популярні варіанти подачі реклами:

 1. телебачення, радіо;
 2. зовнішні рекламні конструкції – вивіски, банери, білборди, штендери;
 3. періодика;
 4. брендування транспорту;
 5. інтернет.

Найбільше охоплення населення забезпечує зовнішня реклама, пішоходи та пасажири стикаються з нею на кожному кроці. Зовнішня реклама містить інформацію про товар або послугу, сприяє створенню позитивного іміджу, формує переваги, покращує конкурентоспроможність, підвищує впізнаваність бренду. Замовити изготовление вывески ви можете, перейшовши за посиланням.

Види зовнішньої реклами та їх переваги

Різноманітність зовнішньої реклами:

Вивіска знаходиться над входом заклад, це найпопулярніший вид зовнішньої реклами. Вивіски виготовляють з різних матеріалів, часто доповнюють підсвічуванням.

 1. Брандмауер – рекламний банер, який займає всю площу стіни або фасаду. Основні переваги – невисока ціна, видимість з великої відстані, його не можуть не помітити пішоходи і проїжджаючі пасажири;
  Дахову установка видно здалеку, на дах встановлюють світлові лайтбокси, об’ємні або плоскі букви з підсвічуванням або без неї.
 2. Світловий лайтбокс – ефективний довговічний вид конструкції, видатний в темний час доби.
  Панель-кронштейн розміщують на фасаді перпендикулярно будівлі, реклама видна пішоходам. Вечірньої пори текст підсвічують, сторони панелі можуть містити різну інформацію.
 3. Білборд – рекламний щит, зазвичай розміщений над автотрасою.
  Популярний варіант – реклама на авто. На корпус легкового авто, автобуса або вантажівки наклеюють плівку, на якій містяться логотип компанії, відомості про акції, контакти і т.д. Під час поїздок з цією інформацією ознайомиться велика кількість жителів.
 4. Неонова вивіска, ефектно виглядає як на вітринах магазину або бару, так і всередині. Вивіски з неону є центром тяжіння.
 5. Штендер – виносна вулична конструкція, розташована неподалік від входу в заклад. Виконує функцію реклами і покажчика.

  Розміри, зовнішній вигляд і текст зовнішньої реклами повинен бути узгоджений з міською владою. Перш ніж зробити замовлення на виготовлення рекламної конструкції, складіть проект і отримаєте дозвіл.

Види зовнішньої реклами

Особливості виробництва популярних вивісок

 • Плоскі вивіски можуть виготовлятися з банера або короба з нанесеним на поверхню зображенням.

У першому випадку друк відбувається прямо на тканини з подальшим монтажем на каркас, короб або, зрідка, відразу на фасад будівлі.

Короба виробляють з металу, пластику і практично будь-яких інших матеріалів, порожнисті або цільні. Напис наносять на натяжна банер або на вінілову плівку, які потім клеять на лицьову частину конструкції. Найпростіший і швидкий у виготовленні вид вивісок.

 • Об’ємні букви. При їх виготовленні об’ємних букв застосовується різання і фрезерування, з подальшим забарвленням в потрібний колір.

В буквах присутній той же міцний каркас, усередині якого розташовуються лампи або світлодіоди, а лицьова частина вироби при цьому пропускає світло.

Для бічних стінок букв використовують метал, акрил або пластик, для зовнішньої сторони – вінілову тканину, акрилове скло, композитний матеріал або стільниковий полікарбонат.

 • Букви з контражурним підсвічуванням: зовнішня сторона виконана з непрозорого матеріалу, часто алюмінію або сталі. Світіння досягається за рахунок ламп або світлодіодів на підкладці по контуру букв.
 • Світлові короби – це конструкція з жорстким міцним каркасом, зазвичай з алюмінію або сталі. Джерела світла – люмінесцентні лампи або світлодіоди, закріплені всередині, на задній стінці короба. Зовнішня частина виконана з світлопропускаючого покриття: вінілова плівка, на яку нанесено зображення, акрилове скло, стільниковий полікарбонат або композитний матеріал.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости