ТОП-5 порад: Як правильно вибрати металопластикові вікна

Promotion

Металопластикові вікна встановлюють всюди, і сказати спасибі за це варто, зрозуміло, їхнім перевагам. Проте, для того щоб ПВХ вікно служило довго і на сто відсотків виконувало свої завдання, його потрібно правильно підібрати для кожного конкретного приміщення. Як це зробити?

Говорячи простою мовою, вибір вікна можна розділити на три етапи — вибір профілю, не менш важливий вибір склопакета, а також правильну добірку фурнітури.

Численні виробники пропонують вікна з різноманітними параметрами. Важливо, аби вони були надійними та практичними. Дізнайтеся, на що варто звернути увагу, щоб вибрати якісну конструкцію, яка слугуватиме багато років.

ТОП-5 порад від експертів:

1. Матеріал.

Найбільш розповсюджений варіант — це ПВХ, армований металом. Він стійкий до деформацій і нешкідливий для людини та навколишнього середовища. На такий матеріал не вплинуть перепади температури чи вологи. Термін служби хороших пластикових вікон із профілю ПВХ зазвичай досягає 50-60 років. Матеріал має бути однорідного кольору з гладкою поверхнею. Переконайтеся, що на ній немає зернистості та нерівностей, а ПВХ абсолютно позбавлений запаху.

2. Теплозбереження.

Бажано, щоб вікна могли забезпечити надійну теплоізоляцію. Температура внутрішнього скла не має опускатися нижче позначки +20С. Якщо вікна кімнати виходять на південь, то краще вибрати конструкцію із тонованими склопакетами. Перевагою буде здатність вікон захищати від інфрачервоного випромінювання.

3. Звукоізоляція.

Цей параметр залежить від відстані між скляними листами та від того, яку товщину має скло. Вдало обрані вікна не будуть пропускати вуличний шум і сприятимуть Вашому комфортному відпочинку.

4. Стійкість до зламу.

Цей критерій особливо важливий для тих, хто живе на першому поверсі. Перед придбанням конкретної моделі, переконайтеся, що її неможливо відкрити зовні.

5. Кількість повітряних камер

У профілі є декілька повітряних камер, які здатні забезпечити захист від холоду і гучних звуків. Мінімум камер — 3, максимальна кількість — 8. Найбільш розповсюджені конструкції з 3-х і 5-камерним профілем. Перший варіант чудовий для вікон, які виходять у тихий двір, а другий варто вибрати для тих, що виходять на дорогу.

Сьогодні існує безліч компаній, що займаються виробництвом металопластикових вікон. Виділяють до 15 найбільших фірм, які вже стали справжніми брендами. Проте під час покупки краще орієнтуйтеся не на популярність компанії, а на власні потреби.

Джерело

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости