У басейн з немовлям: важливі правила

Плавання з народження — це відмінний спосіб гармонійного розвитку дитини і загальне зміцнення захисних функцій організму малюка. Плавання для грудних дітей — це процедури, що загартовують організм, м’яке фізичне навантаження і відмінний настрій.

Як відзначають сучасні педіатри, відвідувати бассейн для грудничков можуть дітки відразу після того, як затягнеться і заживе пупкова ранка.

У басейні можна проводити час з користю, замовивши персональне тренування: немовля, мама або тато і досвідчений тренер або приєднавшись до групи мам з немовлятами.

Фахівці вважають, що до 3-х місяців можна навчити дитину плавати на все життя, оскільки до цього віку малюки на інстинктивному рівні вміють затримувати дихання.

Важливі правила:

1. Для відвідування зони для немовлят вам знадобитися оформити медичну довідку, як для малюка, так і для батьків.

2. За санітарними нормами, малюкові для занять у воді слід придбати спеціальні трусики-підгузники для плавання, оскільки малята ще не вміють стримувати бажання «сходити в туалет».

3. Басейн для плавання немовлят передбачає дотримання ряду правил: невеликі габарити, глибина не більше 70 см, температура не нижче +32.

4. Займатися з дитиною потрібно тільки тоді, коли у неї гарний настрій і самопочуття, вона сита, не хоче спати, їй нічого не доставляє дискомфорт.

5. Почніть знайомство малюка з басейном з 10-ти хвилин. Поступово збільшуйте тривалість перебування у басейні. Максимальний час занять у воді для немовлят — півгодини.

6. Якщо малюк застудився, у нього піднялася температура або він просто відчуває себе погано, в басейн краще не йти. Якщо причина нездужання — діарея, то на заняття можна йти лише через 48 годин після її закінчення.

7. Якщо малюк замерз і починає труситися, то закінчуйте купальні процедури в басейні і закутайте малюка в теплий рушник.

8. Якщо у дитини виникли проблеми зі шкірою, то проконсультуйтеся з педіатром. Адже хлорка в басейні може викликати роздратування на ніжній шкірі дитини. Найкраще вибирати басейни, в яких застосовують інші способи очищення води.

Вода — дуже комфортне середовище для недавно народженого малюка, яке для нього є природним .Плавання для немовлят має безліч позитивних відгуків, тому все більше батьків замислюються про таку активність для діток з народження.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости