Вибираємо бензинову газонокосарку: на що звернути увагу при покупці?

Красивий і рівний зелений газон — це мрія кожного дачника. Але щоб він був таким, за трав’яним покриттям необхідно регулярно доглядати. Крім періодичного прополювання і поливу, газон потрібно вчасно стригти. Ми рекомендуємо робити це за допомогою бензинової газонокосарки. Чому саме бензинова, а не електрична? Давайте спробуємо розібратися.

Головні критерії вибору бензинової газонокосарки:

  1. Потужність.
  2. Ширина скошування.
  3. Вид травозбірника.
  4. Тип руху та інші функціональні особливості.

Насправді, багато що залежить від розмірів ділянки і його ландшафтних особливостей. Бензинові газонокосарки ідеально підходять для роботи на місцевості зі складним рельєфом, але додатково ми рекомендуємо звертати увагу на матеріал виготовлення корпусу. Варіантів кілька: пластик і метал.

Оптимальними в співвідношенні якість/цена газонокосилки вважаються бензинові моделі в алюмінієвому корпусі. Вони міцні, легкі та більш керовані, при цьому не схильні до виникнення корозії й стійкі до зовнішніх механічних пошкоджень.

Очевидна перевага бензинових моделей — це мобільність

Коли у вас з’явиться бензиновая газонокосилка, ви назавжди забудете про те, що таке тягати за собою по всій ділянці подовжувач. Вона рівномірно стриже траву навіть в самих важкодоступних місцях, не вимагаючи підключення до електромережі.

Бензинова газонокосарка буде в кілька разів могутніше, ніж її електричні аналоги, що теж важливо, особливо якщо мова йде про обробку великих ділянок землі.

На ринку великий вибір самохідних моделей зі складними ручками та іншими корисними опціями: мульчування трави, автоматичне регулювання висоти покосу, розворот на місці на 360 градусів і так далі. 

Чи потрібна опція мульчування?

Простими словами, мульчування є перемелювання скошеної трави з метою подальшого її використання в якості добрива ґрунту. Тут уже кожен власник ділянки вирішує сам для себе, що для нього в пріоритеті: додаткове добриво ґрунту або акуратний зовнішній вигляд рівного газону. Ви повинні розуміти, що подрібнена скошена трава так і залишиться лежати на землі, тому значно зіпсує зовнішні характеристики ділянки.

Важливий момент: бензинові газонокосарки з функцією мульчування коштують дорожче. Якщо ви рідко плануєте користуватися даною опцією, краще від неї відмовитися.

Напевно вас цікавить, чи можна збирати мульчу в мішок? Так, такі моделі газонокосарок теж є у продажу. Вони не розкидають скошену траву, а акуратно збирають її в тканинний мішок. На наш погляд, чим більший об’єм травозбірника, тим краще. Це дозволить вам без перерви проходити велику площу ділянки.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости