Вибираємо чохли на сидіння

Багато автомобілістів одягають на сидіння свого автомобіля чохли і причини тому різні: прикрасити інтер’єр, захистити сидіння від пошкоджень або забруднень, або навпаки приховати існуючі недоліки. Тому для різних цілей ринок пропонує найширший вибір автомобільних чохлів на будь-який смак і колір.

Чохли бувають модельні і універсальні. Модельні чохли виготовляються під конкретну модель автомобіля з усіма конструктивними особливостями, мають гарну посадкою і часто виглядають як рідна обшивка салону.

Універсальні робляться за усередненим розміром, з універсальним набором опцій, таких як блискавки для поділу заднього дивана в більшості існуючих пропорціях: 40/60, 60/40 або 50/50, присутністю розривних мембран для Airbag і відсутністю різних технологічних отворів і вирізів (під підголівники, підлокітник і ін.), тобто як правильно вимагають невеликого доопрацювання за місцем.

До переваг універсальних чохлів можна віднести такі як: невисока ціна, і широкий вибір за матеріалами, дизайну і колірних рішеннях. Недоліки: невідомо як добре вони підійдуть саме до вашого автомобіля.
До переваг модельних чохлів можна віднести ідеальну посадку і тривалий термін служби.
Недоліки: установка чохлів вимагає значного часу, в більшості випадків потрібно знімати сидіння, а так само для більш ідеальної посадки у автомобілів з яскраво вираженою бічною підтримкою (анатомією) рекомендується робити підшивку чохлів до сидінь.

З яких матеріалів роблять чохли? Найпопулярніший це екошкіра! На неї припадає левова частка всіх виробляються і продаються чохлів. Так само присутні такі матеріали як жаккард, флок, велюр, алькантара, поліестер, твід, пайнепл і ін.
В даний час найбільш популярними вважаються модельні чохли з екокожі. Вони мають кілька сформованих варіантів по дизайну: Класичний Ромб Оригінальний (наближений до оригінального дизайну сидінь) І новий тренд стільники.

І так само варіюються по товщині матеріалу від 0.8 до 1.2 мм.

Підібрати потрібний чохол можете пройшовши за посиланням.
Так само ви завжди можете зателефонувати нам по телефону і ми з радістю вас проконсультуємо і підберемо відповідний товар.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости