Вибираємо насіння ягід для дачі

Дачні ділянки стають все більш популярними серед тих, хто не мислить свого життя без постійного вирощування будь-яких рослин. про власній ділянці і про тих культурах, які на ньому ростуть, може зробити можливим збір великого і різноманітного врожаю. Як правило, на будь-якому садовому або дачній ділянці присутні ягідні культури, і не дивлячись ан те, що існує думка про те, що ягідні культури прийнято вирощувати з саджанців, більшість початківців садівників користуються насінням.

По-перше, процедура їх посадки досить проста, а по-друге, в сучасному світі можна знайти велику різноманітність насіння навіть самих екзотичних ягідних культур, в тому числі, і в інтернеті. Так, купити насіння львів можна на сайті semena.in.ua, а отримавши їх поштою або кур’єрською службою, можна зайнятися вже безпосереднім вирощуванням улюблених рослин.

Нижче будуть розглянуті найпопулярніші ягідні чагарники, які можна виростити на будь-якому городі або в саду.

В першу чергу, варто згадати малину, популярність якої з кожним днем ​​зростає. Її корисні властивості знайомі багатьом, але не всім відомо, що існує величезна кількість різних сортів цієї ягідної культури:

Традиційні види (мають різні типи, розділені по групах дозрівання) — мають можливість пристосуватися до будь-яких усвлоіям, але через різні погодні та кліматичні умови мають і низьке дозрівання;

Великоплідні види — відрізняються високими врожаями, вага одної ягоди може досягати 12 грамів.

Також на садових і городніх ділянках популярний агрус, який досить невибагливий, чому і користується такою популярністю. Єдине, про що не варто забувати при його вирощуванні, — він боїться перезволоження і любить сонячну сторону.

Серед нових культур, які поступово починають вирощувати садівники, необхідно відзначити:

  • Ожину — яка вважалася до недавнього часу диким рослиною;
  • Жимолость — яку в народі прозвали «молодильні ягодами» завдяки селену, який міститься в плодах;
  • Лохину — яка, як і ожина, вважалася дикоростучої культурою, але все більшу кількість садівників починають її вирощувати на своїх ділянках.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости