Вибори президента в Україні 2019: хто буде наступним президентом?

В Україні стартувала неофіційна виборча кампанія до наступних виборів президента, які заплановані на 31 березня 2019 року.

Заводієм, за старою традицією, стала Юлія Тимошенко. Воно й не дивно — Юлія Володимирівна посадовими обов’язками не обтяжена, тому може дозволити собі впрягтись в перегони раніше всіх. Якщо вас цікавлять свіжі новости, то рекомендуємо перейти за даним посиланням.

По суті, заявку на участь Тимошенко подала ще в лютому, коли вибила собі зустріч з Президентом США Дональдом Трампом. Місце на молитовному сніданку в Білому домі, де була присутня лідер «Батьківщини», коштує 390 тисяч доларів, але для Юлії Володимирівни, яка задекларувала дохід на рівні 55 тисяч доларів, це, мабуть, не проблема.

Кілька місяців по тому журналістам стало відомо про співпрацю Юлії Тимошенко з американською консалтинговою компанією Avenue Strategies, чий засновник, Баррі Беннет, був старшим радником Дональда Трампа під час його президентської кампанії. Якщо вас зацікавила политика Украины в новостях от проекта  segodnya.ua, то відвідайте дане інтернет-видання.

Розкручувати Тимошенко буде Джордж Бірнбаум, відомий американський політтехнолог, який спеціалізується на порятунку потопаючих.

Україну Бірнбаум відвідав ще у вересні 2017 року. У поїздці його супроводжувала 29-річна Влада Галан — уродженка Одеси і колега Бірнбаума з Avenue Strategies.

Юлія Тимошенко — одна з небагатьох українських політиків, яка пристрасно вірить в силу політтехнологій. Напередодні виборів президента в 2010 році ЗМІ повідомили про співпрацю лідера «Батьківщини» з ізраїльським консультантом Талем Зільберштейном. Перед парламентськими виборами в 2014 Тимошенко скористалася послугами Джо Локхарта, американського політтехнолога і колишнього прес-секретаря Білла Клінтона.

При цьому Тимошенко ніколи не підтверджувала співпрацю з політичними консультантами — наскільки б очевидним це не було. Втім, не дивно — вартість послуг політтехнологів обчислюється сотнями тисяч доларів (а іноді і мільйонами). Тобто, мова йде про дуже незручні для українських політиків суми.

Про направлення для Юлії Тимошенко, можна судити по тому, що в квітні цього року політична довгожителька України зареєструвалася у фейсбуці. Лідер «Батьківщини» була чи не єдиним українським політиком, що тримався подалі від соцмереж. У її партії офіційні сайти і акаунти були і є, але ось сама Юлія Володимирівна в ці ваші інтернети не лізла.

Реєстрація у фейсбуці, канал на YouTube, велика кількість реклами на популярних інтернет-майданчиках, розмови про блокчейн і смарт-контракти — все вказує на те, що метою наступної президентської кампанії Юлії Тимошенко будуть прогресивні українці. Їх ядро ​​формують айтішники, яких в Україні досить багато, а також приватні підприємці та бізнесмени, які заробляють відносно великі гроші, але намагаються триматися подалі від політики. Це люди, які регулярно бувають на Заході, які мають там друзів, і, звичайно, планують туди переїхати. Їх не купити за гречку або надбавку до зарплати, тому що гречку вони куплять собі самі, а зарплату їм платить не держава.

Саме ця категорія виборців історично залишалася без свого кандидата, тому що була, є і буде меншістю.

Проте, майже всі інші кандидати зосередили свої зусилля на більшості — пенсіонерах, безробітних та малозабезпечених українцях. В результаті, станом на 2018 рік, цей актив виявився щільно поділений між добрим десятком політиків. Найбільше вдалося урвати Олегу Ляшку — образ міцного господарника з вилами в руках, який цілує корову біля Верховної Ради, припав українцям за смаком, незважаючи на деякі, скажімо так, суперечливі аспекти життя головного «скотиняки» України.

Бажання завоювати безхазяйний середній клас абсолютно є зрозумілим — не виключено, що на майбутніх президентських виборах саме вони створять ту критичну перевагу, яка свого часу так допомогла Дональду Трампу.

Але мета, поставлена ​​американськими політтехнологами, виглядає занадто амбіційно, з огляду на той факт, що більшість прогресивних українців бачить Юлію Тимошенко виключно в розрізі жартів про мілф.

 

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости