Відеореєстратор для систем відеоспостереження: основні види

Вибір відеореєстратора є актуальною проблемою не тільки для офісів і підприємств, а й для деяких будинків і квартир. Від правильності вибору напряму залежатиме простота настройки відеоспостереження, якість і максимальний час запису відео, безперебійність роботи системи, а також інші важливі параметри.

Перше питання на яке необхідно відповісти — для чого потрібен відеореєстратор для відеоспостереження? Реєстратор — це перш за все самостійний пристрій, який використовується для запису і відтворення відеоданих. Іншими словами відеореєстратор потрібен для перегляду та запису відео з камер відеоспостереження. До речі, огромный выбор видеорегистраторов пропонує компанія Bezpeka.club.

Види реєстраторів

Всі відеореєстратори розрізняються за кількома речам: типу підключаються камер, їх кількості, використовуваних технологій стиснення кадру, підтримки жорстких дисків або флеш-накопичувачів, а також багатьма іншими параметрами. Розглянемо все докладніше.

Існує три основні види реєстраторів:

  • Аналогові є більш старими і перевіреними пристроями. До них підключаються аналогові камери стандартів PAL, NTSC і aHD, з’єднання виробляється за допомогою коаксіального кабелю. Якщо ви вирішили зробити вибір на користь аналогових пристроїв, категорично рекомендується вибирати реєстратори з підтримкою aHD, в іншому випадку може виникнути проблема з підключенням сучасних аналогових камер. 
  • Цифрові (мережевий) — більш сучасний стандарт реєстраторів, до яких підключаються виключно цифрові IP-камери. Поєднання виробляється за допомогою Ethernet дроту або по бездротовому каналу при наявності на камерах і реєстраторі підтримки Wi-Fi.
  • Комбіновані — реєстратори, які мають входи для підключення як аналогових, так і цифрових камер. Коштують такі пристрої трохи дорожче, але вони відмінно підійдуть власникам різномастих камер, які бажають їх до чого-небудь підключити. 

Робити вибір варто виходячи з наявності вже наявних камер або іншого обладнання. Не варто купувати цифровий реєстратор для виключно аналогових камер, адже підключити їх без додаткового перетворювача вийде.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости