Види резервуарів і ємностей для АЗС

Які типи резервуарів застосовні для використання на АЗС

Розвиток нафтовидобувної промисловості призвело до необхідності створення різних типів ємностей, які могли б застосовуватися для зберігання нафти і продуктів її переробки. Перші ємності для палива стали проводитися в 19 столітті, їх основу складали металевий каркас, зібраний з аркушів. Зараз же технологія виробництва виробів для зберігання ПММ значно покращилася. З’явилося безліч нових видів резервуарів, завдяки яким можна зручно транспортувати і зберігати величезні обсяги пального будь-яких типів.

Одним з основних покупців різних ємностей для зберігання палива є сучасні АЗС. Спеціально для цих об’єктів проводяться кілька видів резервуарів, що відрізняються між собою конструкцією та геометричними формами. Як матеріал для виробництва ємностей застосовується вуглецева сталь, яка володіє необхідною стійкістю до впливу хімікатів і вологи. Зрідка, як аналог використовують алюміній. Зараз виробництво може запропонувати величезну кількість різних моделей резервуарів і ємностей для установки на АЗС і складах. Для того, щоб замовити оборудование резервуаров для хранения нефти и нефтепродуктов — переходьте за посиланням.

Різновиди ємностей і їх особливості

Ємності для зберігання ПММ на об’єктах по типу розміщення бувають наступних видів:

  1. Наземні — основне тіло і днище резервуара розміщується над рівнем грунту. Це найпростіші вироби і найдешевші.
  2. Напівпідземні — частково розміщуються в грунті, при цьому рівень збережених нафтопродуктів в них не може розміщуватися вище, ніж 2 м над рівнем грунту.
  3. Підземні — тіло резервуара розміщено під грунтом. Має ряд спеціальних захисних покриттів, які запобігають руйнуванню бака зовнішнім середовищем.

За типом конструкції ємність для ПММ може бути:

  • Одностінної — для наземного зберігання палива.
  • Двостінної — застосовні для створення підземних сховищ.
  • Секційної — двостінна металева ємність, розділена на кілька секцій, що дозволяє контролювати простір між стінками. Міжстінний простір заповнений спеціальним газом, який забезпечує додатковий рівень безпеки при зберіганні нафтопродуктів.

Форма конструкцій:

  1. Горизонтальні ємності для нафтопродуктів — найпоширеніший вид.
  2. Вертикальні резервуари.
  3. Особливої форми (конусоідальний, сфероїдальні) — виготовляються спеціально під замовлення.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости