Використання сталевих куточків

Серед всіх різновидів металопрокату виділяються сталеві куточки. Ці вироби незмінно застосовуються в будівництві. Вони необхідні при зведенні монолітних будівель, невеликих гаражів і навісів. Міцний і зносостійкий куточок сталевий відноситься до фасонного виду металопрокату. При виборі враховуються клас точності, довжина, тип поперечного перерізу і технології виробництва. Розрізняють гарячекатані і холодно, рівнополочні варіанти.

Використання сталевих куточків: вся користь для будівельної сфери

Монтаж внутрішніх каркасів і ґратчастих конструкцій, посилення несучих елементів — ці та інші завдання допомагають вирішити куточки зі сталі. Вони зручні в експлуатації в якості опалубки, ребер жорсткості і розпірок. Тому куточки і вибирають для масштабного виробництва сходових майданчиків. Високий ступінь опору корозійним процесам дозволяє застосовувати цей тип металопрокату:

  1. на будівельних об’єктах, схильних до серйозних навантажень і впливу низьких температурних показників;
  2. для фіксації зовнішніх конструкцій, їх посилення і продовження терміну експлуатації:
  3. в присадибному будівництві для зведення теплиць;
  4. при монтажі кріплень несучих балок, інших металоконструкцій;
  5. в каркасному і монолітному будівництві.

За рахунок своїх експлуатаційних властивостей, естетично привабливого вигляду сталеві куточки використовуються для спорудження конструкцій з оригінальним декором. Гарячекатаний тип металопрокату підходить для зміцнення споруд, протистояння зовнішнім навантаженням і негативним впливам клімату. А холодногнутих продукція не може похвалитися аналогічною зносостійкість, але застосовується для вирішення декоративних завдань в сфері будівництва. Популярні рівнополочні модифікації з низьколегованої сталі. Вони підходять для експлуатації в будівельній галузі в регіонах з вологим і холодним кліматом. Розміри полиць куточка підбираються відповідно до подальшим використанням. Довжина варіюється від чотирьох до дванадцяти метрів.

На сайті можна придбати якісний фасонний, сортовий, листовий металопрокат — для цього кожному замовнику предоставляется личный менеджер. В наявності оцинковані і нержавіючі куточки. Останні можна зустріти на багатьох будівельних об’єктах. Вони служать десятки років без втрати механічних властивостей, міцності. Іржавіння виключається, оскільки йому перешкоджає спеціальне покриття.

 

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости