Як користуватися мультиваркою Moulinex?

Кожна господиня цінує свій час, адже стільки треба встигнути зробити вдома. А заради смачних страв часом доводиться довго стояти біля плити. Виправити ситуацію допоможе мультиварка Moulinex — розумний побутовий прилад від перевіреного виробника. Цей пристрій здатний готувати складні страви, навіть без постійної участі людини.

Функціонал і принцип роботи пристрою

У сучасному світі майже на кожній кухні є мультиварка. Пристрій завойовує таку затребуваність завдяки своєму розширеному функціоналу. Вона вміє гасити, смажити, випікати і навіть готувати на пару. Як же влаштована робота цього апарату? Помістивши в чашу необхідні продукти, слід закрити кришку і вибрати потрібну програму. Мультиварка автоматично налаштовує відповідну температуру і час приготування. Далі в пристрої нагрівається, що знаходиться під чашею робочий ТЕН. Пара, що утворюється при готуванні, йде через клапан на кришці. А конденсат стікає в спеціальну ємність зовні приладу. Якщо вас цікавить, як зробити страви з мультиварки Moulinex  смачнішими, то в этой статье ви знайдете потрібну інформацію.

Останнім часом великою популярністю стала користуватися мультиварка з функцією скороварки. Ця модель приготує блюдо в кілька разів швидше. Кришка у такого пристрою закривається з додатковим ущільненням, а клапан виходу пара перекривається. І через це відбувається нагнітання високого тиску, за рахунок якого і прискорюється час готування.

Щоб показати наочно, ніж мультиварка скороварка Moulinex хороша, необхідно розглянути її переваги:

  1. Швидке приготування. Високий тиск дозволить зробити свинину, яловичину або баранину менш ніж за годину. М’ясо виходить ніжним і тане в роті. Це відноситься і до інших видів продуктів, які вимагають довгого варіння: бобові, крупи і овочі.
  2. Збереження корисних речовин. При довгій тепловій обробці в продуктах руйнуються багато вітаміни та мікроелементи. Виходячи з першого пункту, скороварка має перевагу над повільною мультиваркою, адже вітаміни нікуди не випаровуються, а залишаються під закритою кришкою.
  3. Споживання електроенергії. Прилад швидше готує їжу, тому менше витрачає електрики.

Що стосується недоліків, можна відзначити наступне:

  • Довгий нагнітання пара. Період триває приблизно 20 хвилин. У деяких моделях тиск набирається швидше.
  • Імовірність отримання травми. Можна обпектися, якщо неправильно відкрити кришку. Звертатися з клапаном виходу пара слід дуже акуратно.
  • Всі продукти потрібно завантажувати одночасно. При використанні функції скороварки інгредієнти закладають один раз на самому початку. Тобто, доповісти їх під час готування буде не можна, інакше доведеться заново набирати тиск.

Щоб уникнути критичних ситуацій в апараті є аварійний клапан для скидання тиску.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости