Як кріпити дзеркало: способи і правила

Якби в сучасному інтер’єрі вішали тільки різьблені багети зі зручними кріпленнями, питання монтажу не стояв би. Але кріплення дзеркала вимагає спритності. Потрібно повісити так, щоб вони не впало, заглушки були приховані або вписувалися в інтер’єр.

Закріпити виріб красиво можна різними способами, в залежності від вашого смаку і матеріалу поверхні. Щоб кріплень не було видно, вибирайте приховані пластини або клей. Помітні, але стильні металеві заглушки закривають штирі після свердління. Величезний вибір дзеркал та фурнітури — на сайті https://sklomax.com.ua/.

Починаючи монтаж, зробіть розмітки: на стіні і на зворотному боці дзеркала, якщо будете свердлити і кріпити пластини.

Свердління

Наскрізні кріплення у вигляді стрижнів встановлюються в просвердлені в дзеркалі отвори. Зовні стрижні закриває декоративна кришка, як правило, сріблястого кольору. Самостійно таку операцію краще не проводити: майстер використовує спеціальне діамантове свердло для дзеркала, щоб воно не тріснуло.

переваги:

  1. виріб щільно прилягає до стіни;
  2. його важко розбити при експлуатації.

недоліки:

  1. свердління слабшає дзеркало, від чого воно може лопнути;
  2. не використовується для великих виробів.

Якщо стіна облицьована кахлями, деревом, ПВХ або іншим матеріалом, свердлити слід глибше матеріалу поверхні.

Підпірки

Цей метод дозволяє дзеркалам залишитися в первозданному вигляді: їх свердлять, до нього нічого не кріплять і не клеять. Виріб тримається на чотирьох підпорах: на двох знизу воно коштує, а дві зверху або з боків утримують його від падіння набік. Щоб доповнити інтер’єр, можна купити скляну полицю на стіну, встановити її під дзеркалом і також закріпити підпорами.

У чому плюси? Дзеркало впритул прилягає до стіни і його важко розбити. Підпірки, звичайно, видно, але плюс це чи мінус, залежить від інтер’єру приміщення. У ванній металеві деталі виглядають гармонійно.

Клей

Саме клей вибирають, вішаючи дзеркальне панно на стіну. Простий, надійний і зручний спосіб монтажу, який можна здійснити самостійно. Для цього виберіть рівну, але не ідеально гладку поверхню. Дотримуйтесь етапи монтажу:

  • очистити поверхню дзеркала від бруду і пилу;
  • нанести клей смугами рівномірно, залишаючи проміжки 8-12 см, змійкою або точково;
  • щільно прикласти виріб до стіни на дві хвилини;
  • не чіпати кілька днів.

Поки клей не застигне, використовуйте тимчасові підпори, щоб дзеркало не з’їхало. Або додайте на амальгаму двосторонній монтажний скотч.

Пам’ятайте: дзеркало на клею приклеюється намертво, його не можна демонтувати, тільки якщо розбити.

Приховане кріплення

Так само, як і клейове, приховане кріплення непомітно, проте дзеркало можна зняти. В основі конструкції — пластини з петлями, які кріпляться до амальгамі. У стіну вворачивают дюбель з шурупом і на нього вішають виріб.

Якщо ваше дзеркало більше 2 квадратних метрів, не використовуйте приховане кріплення: підвіси можуть відклеїтися через його тяжкості. Виріб на ньому не впритул притискається до поверхні, що робить його більш уразливим.

 

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости