Як обміняти біткоіни в Інтернеті

Криптовалюта користується великою популярністю, її курс постійно змінюється. Біткоіни то стрімко зростає, то різко падає. Деякі фрілансери, таким чином, можуть добре заробити. У звичайному банку криптовалюта немає, і обміняти її неможливо, так як дану валюту досі офіційно не визнають.

Обміняти криптовалюта можна декількома способами. Найпростіше зробити це через віртуальні гаманці, наприклад, обмін btc на qiwi проводиться швидко, практично моментально.

Щоб зробити обмін, потрібно в першу чергу створити віртуальний гаманець. Спочатку необхідно зареєструватися на сайті, вказати адресу електронної пошти і номер телефону. Наприклад, на Webmoney можна швидко обміняти біткоіни на російські рублі, долари і євро. При цьому можна зробити обмін і в зворотному порядку.

Крім цього, в Інтернеті існує безліч посередницьких сайтів, наприклад, https://scroogy.net/exchange/ukraine/kharkov/bitcoin-usd-cash, які забезпечують обмін біткоінів з одного віртуального гаманця на інший. Потрібно пам’ятати про те, що серед таких посередників багато шахраїв, які, таким чином, обманюють людей. Крім цього, потрібно мати два віртуальних гаманця, обмін між якими і буде проведений.

Як уникнути зустрічі з шахраями?

Заробіток на обміні курсу валют пов’язаний з серйозними ризиками. Крім можливості втратити кошти при падінні курсу валюти, є велика ймовірність зіткнутися на просторах Мережі з шахраями.

Як правило, їх пропозиції досить привабливі: вони обіцяють швидке отримання прибутку при незначних тимчасових витратах.

Що не потрібно робити під час обміну валют

Найпоширеніший спосіб шахрайства при валютних операціях — це ланцюг переводів.

Суть наступна: користувачеві надходить нібито вигідну пропозицію про обмін валюти в різних країнах за допомогою декількох інтернет-ресурсів. І серед ланцюжка безпечних обмінників захований один сайт-пастка з сюрпризом. І цей сюрприз для користувача буде неприємним: гроші з обмінника назад не повернути.

Зазвичай такі сайти-пастки зроблені абияк і розміщені на безкоштовній платформі, але є і виключення.

Наприклад, деякі обмінники при перекладі невеликих сум навіть видадуть назад гроші. Але варто провести через них велику валютну партію, як сайт миттєво зникає разом із грішми. Як правило, такі майданчики діють недовго: до першого викриття. Але шахраям не складає труднощів просто створити новий сайт і знову запустити схему.

Є кілька порад, як можна уникнути зустрічі з шахраями:

  • Варто звертати увагу на зовнішній вигляд ресурсу і його контент. Зазвичай шахраї не витрачають свій час на надмірності, домагаючись свого кількістю.
  • Якщо є перевірені обмінники (наприклад, якими користується один), то краще діяти через них.
  • При необхідності переглядати відгуки про той чи інший сайті. Ошукані люди не скупляться на негатив на адресу шахраїв.
  • У разі недовіри до якогось ресурсу, варто почекати. Якщо майданчик використовується для обману, то вона проіснує недовго.
  • При будь-яких сумнівах в надійності сайту, краще відмовитися від угоди. Не біда, якщо проект насправді не є пасткою і користувач втратить свій шанс. Гірше буде втратити свої кошти.

Керуючись цими порадами, можна мінімізувати ризик зіткнутися з шахраями. Уміння розпізнавати шахраюваті схеми прийде в міру накопичення досвіду.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости